Jaký materiál zvolit při výběru matrace

Po společné domluvě jste ukázali na rozměr matrace 200×200 a plní očekávání jste klikli na internetovou objednávku. Internetová společnost vám poslala potvrzení, že do dvou dnů máte svou matraci doma. Asi takto vypadá standardní výběr běžného spotřebitele.. Vybere rozměr matrace a následně se jen rozhodne podle ceny, ale co správný tip materiálu? Poodhalme si materiálové tajemství současné nabídky.

 

Matrace ze studené pěny

Matrace ze studené pěny jsou elastické, tvarově stálé a vynikají dlouhou životností. V tomto materiálu se nacházejí velké póry, čímž dochází ke skvělému provzdušnění a odvodu tepla. Matrace ze studené pěny se dobře kombinují s línou pěnou, dá se tak vytvořit skvělá až optimální opora pro každého uživatele zvlášť.

Matrace z Bio pěny

Matrace z Bio pěny jsou vyrobeny za pomocí nejmodernějších technologických postupů a materiálů z přírodních produktů. Namísto ropy se při výrobě využívá přírodních olejů, což má jednoznačně pozitivní dopad na ekologii. Mimo jiné mají skvělé ortopedické vlastnosti.

 

Latexové matrace

Latexové matrace se vyrábějí ze specifické směsi přírodního a umělého kaučuku neboli latexu. Tyto matrace se vyznačují především navýšenou měkkostí a pružností, takže se jedná o vhodný tip pro osoby s nižší hmotností.

 

Pružinové matrace

Pružinové matrace jsou obdařeny vysoce kvalitními pružinami, které jsou vzájemně spojeny přídavnými pérky, aby se nemohly nikterak uvolňovat. Pružinové matrace jsou vhodné pro osoby s nižší hmotností.

Taštičkové matrace

Taštičkové matrace obsahují menší pružinky, které jsou umístěné do samostatných taštiček. Právě tyto taštičky napomáhají k optimálnímu rozpoložení hmotnosti.

Veškeré výše uvedené matrace naleznete v internetovém obchodě společnosti MATRIMEX. Vše za skvělé ceny a s certifikací, v pravidelných slevových akcích nebo ve velmi oblíbené nabídce setu matrace 1+1 .

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *