Kam pro kvalitní elektro?

Zařizujete si nově byt nebo potřebujete vyměnit dosluhující elektroniku? Máme pro Vás pár tipů!

Rádi sledujete filmy či seriály? Díky velkoplošné LCD televizi si užijete spoustu filmových zážitků přímo v pohodlí vašeho domova, aniž byste se za nimi museli trmácet do kina, a ještě za ně utrácet peníze. Velkoplošná obrazovka však nemusí sloužit jen ke sledování filmů a seriálů. Udělejte radost svým dětem, návštěvám a vlastně i tak trochu sami sobě a doplňte velkoplošnou obrazovku herní konzolí (třeba Xboxem).

Bez počítače se dnes doma asi obejde málokdo. V tomto ohledu je ale nepřeberné množství možností, jelikož každý svůj počítač využívá za jiným účelem. PC sestava určitě přijde vhod oddaným hráčům i těm, kteří počítač potřebují na náročnější práci. Pro drobnější úkony však stačí i notebook nebo tablet, který můžete lehce používat také z pohodlí sedačky či postele.

Zařizujete nově svoji kancelář nebo pracovnu?

V nabídce najdete jak pohodlná kancelářská křesla, tak psací stoly či rovnou celé sestavy kancelářského nábytku. Kvalitní tiskárny a kancelářské vybavení, které vám umožní podávat maximální pracovní výkony, pak najdete na FOMAX.CZ.

Při sedavém zaměstnání je potřeba dbát zvýšené pozornosti právě při výběru vhodného vybavení. Pořízením kvalitní kancelářské židle předejdete problémům se zády, zvolením správné myši si ušetříte zase bolavé zápěstí. Při zařizování kanceláře je potřeba vyladit i správnou výšku a orientaci LCD monitoru. Při dlouhodobém sledování obrazovky pod špatným úhlem totiž dostávají zabrat jak vaše oči, tak také páteř.

Bez kvalitní elektroniky se dnes neobejde žádná domácnost, natož kancelář. Při pořizování elektroniky se spolehněte na FOMAX.CZ.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *