Kde najít v Praze ty nejzajímavější developerské projekty?

Na pražském území v současnosti vzniká hned několik desítek developerských projektů, které už před dokončením nabízí byty k prodeji. Další projekty už se plánují a jejich výstavba započne v rámci několika týdnů. Obecně je současný trh nových developerských projektů v Praze nejpestřejší v historii. Velký podíl na této situaci má především velká poprávka po bydlení v Praze a fakt, že na výstavbu na pražském území se soustředí hned několik developerských společností. Díky nim je nabídka opravdu pestrá a nové projekty se dají najít po celém území hlavního města. Kde najít ty nejzajímavější projekty?

 

Každý projekt je svým způsobem originální

Novostavby Praha v současné době nabízí opravdu velkou rozmanitost. V jednotlivých městských částech vznikají nové bytové domy, ale i velké komplexy o několika stavbách. Především díky tomu, že na výstavbu se soustředí hned několik developerských společností, je nabídka opravdu pestrá. Developeři se vždy snaží o to, aby nový projekt byl postaven podle aktuálních trendů moderní architektury a splňoval veškeré nároky na komfortní bydlení. Zároveň se vždy snaží, aby projekt zapadl do současného vzhledu městské části a působil dominantně, ale přirozeně. Jaké městské části jsou populární u developerů a potencionálních zájemců o nové bydlení v Praze?

 

Jednoznačně Praha 6

V posledních letech jsou stále častěji vyhledávány novostavby Praha 6. Tato městská část je považována za klidnou oblast Prahy, ze které je ovšem skvělá dostupnost do centra a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Na Praze 6 hledají nové bydlení především rodiny s dětmi, především díky klidu a velkému množství zeleně v této části. Co se týče bydlení, tak na Praze 6 lze najít nové byty, rodinné domy i luxusní vily k bydlení.

 

I samotné centrum Prahy je vyhledávané

I když větší nabídka developerských projektů se nachází spíše v okrajových částech Prahy, stále více vyhledávané a vyžadované od potencionálních zákazníků jsou projekty v centru. Zejména pak novostavby Praha 2 jsou lákavé pro všechny, kteří chtějí být opravdu v centru dění. Aktuálně seznam developerských projektů v této městské části zastupuje například Rezidence Trojická.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *