Kdo zajistí mytí oken a prosklené fasády? Výškové práce Praha

Hledáte spolehlivou a flexibilní úklidovou firmu zajišťující mytí oken, která by zvládala i mytí velkých skleněných ploch vašich administrativních budov, a to dokonce i ve výškách? Dál už nehledejte. Rád bych vám doporučil služby společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., která realizuje mytí oken, čištění fasád a výškové práce v Praze. Tyto služby již pátým rokem využívám a jsem nadmíru spokojen.

Myslím, že nepřeháním, když řeknu, že lepší společnost na zajišťování úklidových služeb neseženete. Když jsme s partnerem před pár lety rozjížděli podnikání, tak šlo všechno až moc snadno. Podařilo se nám naše produkty dostat na trh, měli jsme schopné zaměstnance a dobrý kolektiv, ale vzhledem k rychlé expanzi jsme rovněž potřebovali větší prostory, takže následovalo stěhování do velké administrativní budovy v centru. Sehnali jsme ji poměrně rychle a za velmi slušné peníze. Ukázalo se však, že nejnáročnější částí celé dohody je údržba budovy, za kterou jsme zodpovědní.

 

Fasáda je celá prosklená, a to znamená rozsáhlé skleněné plochy, které je potřeba pravidelně mýt. Velká část z nich je navíc ve výšce, proto bylo nutné najít firmu, která by si i s tímto dokázala poradit. Popravdě jsme v tomto odvětví neměli žádné předchozí zkušenosti a nikoho v centru, kdo by řešil podobné dilema, jsme neznali. Museli jsme si tedy poradit jinak. Několik týdnů jsme hledali na internetu, obvolávali, porovnávali. A jako vítěz nám nakonec vyšla právě výše zmíněná firma A SERVIS. A víte co? Neměnili bychom. Spolupráce s ní je prostě po všech stránkách perfektní. Tak na co ještě čekáte?

Chraňte svoji fasádu před sprejery! Nechte si aplikovat antigraffiti ochranu. Odstraňování plísní a protiplísňový nátěr LSG Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. používá pro odstraňování graffiti kvalitní odstraňovače a její pracovníci také nanáší antigraffitovou ochranu, která zajistí stoprocentní ochranu povrchů před poškozením sprejery a jinými znečištěními.

 

Antigraffiti ochrana může být v podobě nástřiku či nátěru. Záleží na struktuře povrchu, na který se antigraffiti ochrana nanáší. Na hladké povrchy fasád je nanášena válečkem ve 3 – 6 vrstvách. Nástřikem se nanáší v 6 – 12 vrstvách, a to na strukturované a porézní povrchy, u kterých je třeba zajistit to, aby se barva ze spreje nedostala do struktury fasády, odkud by bylo už velmi složité a téměř nemožné ji odstranit. Antigraffiti ochrana umožní odstranit graffiti se 100 % jistotou. V případě její absence je úspěšnost mezi 60 – 90 %. Nechráněné fasády je z velké části potřeba opravit.

 

Nejprve se graffiti co nejvíce zeslabí a poté se nechá namíchat vhodný odstín fasádní barvy a postižené místo se zatře. Marmolitové fasády jsou na opravu náročnější a pokud se z nich nepodaří graffiti zcela odstranit, tak je potřeba marmolit sundat a vyměnit za nový. Toto jsou ale velmi náročné opravy, a to nejen finančně, ale také časově, a proto pracovníci A SERVISU doporučují, aby si zákazník nechal nanést antigraffiti ochranu, díky které je zaručena nejen 100 % úspěšnost při odstranění, ale také servisní údržba fasády. Servisní údržba znamená to, že po celou dobu životnosti antigraffiti ochrany, vám A SERVIS zaručí servis odstraňování graffiti. Stačí jen kontaktovat firmu a domluvit s si s jejími pracovníky vhodný termín.

 

Životnost antigraffiti ochrany je 4 – 6 let od doby provedení. Jsou riziková místa, kde se graffiti vyskytuje ve velké míře a taková místa jsou například ve velkých městech u parků, klubů, hospod a v temných uličkách, kde mají sprejeři čas na to, aby tvořili svá díla. Nenechte si nenávratně poškodit svůj majetek sprejery. Potom je totiž nutné vynaložit vysoké náklady na opravu takto zničené fasády. 

 

 

Firma A SERVIS zaručuje, že graffiti bude co nejrychleji odstraněno. Pokud to ovšem klimatické podmínky dovolí. Venkovní teplota musí být nejméně 10 °C, aby mohl odstraňovač graffiti správně fungovat.

 

Společností A SERVIS je nabízeno také mnoho jiných činností: čištění markýz látkových i plastových, čištění žaluzií, odstranění přebytečných reklam, bannerů a jiných zatvrdlých nečistot z prosklených ploch, aplikace hydrofobní nanoimpregnace oken GLP, odstraňování, čištění, sanace a likvidace mechů, plísní a řas z fasád a zdí objektů, aplikace protiplísňového nátěru LSG, který zabraňuje opětovnému výskytu plísní.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *