Kvalitní materiály jsou základem úspěchu pro všechny druhy zateplení

02
Zateplení bez využití těch nejkvalitnějších materiálů mírně řečeno ztrácí svůj význam. Výsledky totiž nikdy nemohou být dokonalé. Toto pravidlo platí pro všechny druhy tepelných izolací objektů. Samozřejmě i pro tu izolaci, která je v současnosti využívána velmi často – foukanou izolaci stropů  a půd.
 
Proč je tento druh izolace v současnosti tolik oblíbený?
Zateplení stropů a půd foukanou minerální izolací je v současnosti jedním z nejvyužívanějších druhů zateplení různých objektů. V porovnání se zateplením fasády se jedná o mnohem menší investici. Samotná realizace je rychlá a dokáže dosahovat vysokých účinků. Návratnost financí na úsporách za vytápění netrvá desetiletí, ale průměrně 5 let. Zateplení foukanou minerální izolací dokáže ušetřit až 30% ze stávajících výdajů za vytápění. Výši úspor ovšem ovlivňuje právě kvalita používaných materiálů.
 
Foukané Izolace s.r.o. využívá pro zateplení výhradně certifikované materiály
Společnost Foukané Izolace s.r.o. patří na našem trhu mezi specialisty na zateplení objektů pomocí foukané minerální izolace. Pro tuto činnost využívá výhradně certifikované materiály té nejvyšší kvality. Konkrétně se jedná o foukanou minerální izolaci KNAUF  INSULATION, foukanou minerální izolaci PAROC a foukanou minerální izolaci ROTAFLEX Super. Všechny druhy foukaných minerálních izolací dosahují nejvyšších parametrů v oblasti tepelné izolace a mají potřebné certifikáty kvality.
 
Záleží také na způsobu aplikace
Ovšem ani nejkvalitnější materiál nedokáže plnit své funkce, pokud by nebyl správně a odborně aplikován. To platí i pro foukané izolace. Zde opět přichází další výhoda společnosti Foukané Izolace s.r.o., která má v oboru foukaných minerálních izolací dlouholeté zkušenosti. Aplikaci provádí pouze zkušení profesionálové, kteří dovedou dokonale zateplit každý prostor. Celá realizace je rychlá, bez hluku a bez nepořádku.
 
02
 
Více informací najdete na www.foukaneizolace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *