Lze snížit tepelné ztráty rodinných domů o 30% za pouhé 3 hodiny?

Přemýšlíte, jak docílit snížení tepelných ztrát rodinných domů v zimním období? Myslíte si, že za pouhé 3 hodiny tento problém ani zdaleka nevyřešíte? 3 hodiny jsou velmi krátký čas, za který lze maximálně uvařit dobrá večeře, dojet na nákup nebo udělat méně náročné domácí opravy. Pokud máme jen 3 hodiny, většinou se nepouštíme do složitých oprav ani realizací. Velký průlom ale zaznamenala společnost IP Izolace Polná s.r.o., které stačí pouhé 3 hodiny na to, aby na vašem rodinném domě dokázala v zimním období snížit tepelné ztráty až o 30%.

 

Vše díky unikátnímu zateplení stropu izolací Magmarelax

Společnost IP Izolace Polná s.r.o. je totiž na našem trhu jediným specialistou pro zateplení půdních prostor pomocí foukané minerální izolace Magmarelax. Tento unikátní materiál disponuje skvělými tepelně-izolačními účinky. Foukaná minerální izolace Magmarelax je nejvyužívanějším druhem minerálních izolací u nás a dosahuje těch nejlepších výsledků. Samozřejmě musí být i odborně provedená aplikace materiálu. Samotný materiál se o kvalitní zateplení ještě nepostará. Magmarelax zajistí vysokou kvalitu izolačního materiálu a společnost IP Izolace Polná s.r.o. zase jeho odbornou aplikaci tak, aby byl naplno využitý potenciál materiálu a jeho vlastnosti v oblasti tepelné i zvukové izolace. Odborně zateplené půdní prostory dokáží totiž opravdu snížit náklady na vytápění v zimním období až o 30%.

 

Opravdu jen za 3 hodiny?

3 hodiny stačí společnosti IP Izolace Polná na zateplení průměrně velkých střech rodinných domů. Čas se počítá od příjezdu firmy na místo až po předání hotového díla. V domě nebude ani žádný odpad, který byste museli další 3 hodiny uklízet. Celé „kouzlo“ je hlavně v technologii aplikace materiálu. Materiál se na půdy dopravuje pomocí hadice, kterou je hydraulicky vháněn z nákladního automobilu přímo na střechu. Tedy žádný odpad. Na střeše se o jeho aplikaci stará zkušený pracovník IP Izolace Polná s.r.o. tak, aby izolace Magarelax na půdě vytvořila souvislou vrstvu izolačního materiálu bez tepelných mostů. Za 3 hodiny je hotovo, firma IP Izolace Polná s.r.o. odjíždí zpět a vy máte dokonale zateplené půdní prostory. A návratnost této investice není v desetiletích, ale průměrná návratnost zateplení půd pomocí Magmarelax je 4-6 let.

Kompletní informace najdete na www.ippolna.czPřidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *