Malíř pokojů Praha

 Máte starší dům či byt? Potřebujete jej vymalovat? Zaujaly vás naše služby? Co nabízíme?

Malíř pokojů Praha, to je nabídka malířských, natěračských a lakýrnických prací včetně tapetování. Naše služby nabízíme po celém hlavním městě a vyrážíme také mimo Prahu do okruhu asi 30ti kilometrů. V kontaktu jsme na telefonu každý den i ve svátek a o víkendu mezi 8. a 20. hodinou. U každé objednávky nabízíme také několik služeb zcela zdarma, především jde o konzultace na místě realizace, návrh řešení, vypracování cenové nabídky a dopravné po Praze.

 

Kde pracujeme

Naše služby nabízíme do všech typů prostor včetně komerčních, veřejných i soukromých. Pracujeme i ve stížených podmínkách, prašném prostředí, stísněných místnostech nebo za horších světelných podmínek. Rádi vám tak vymalujeme či natřeme úzké schodiště, starý sklep, dílnu i garáž, kancelář, luxusní byt, firemní provozovnu nebo sklad. Nebojíme se ani větších výšek, ve kterých natíráme fasády nebo opláštění větších budov.

 

Spokojený zákazník na 1. místě

V naší práci používáme pouze ty nejkvalitnější barvy a zaměstnáváme výhradně zkušené a stálé pracovníky, které soustavně školíme v bezpečnosti a nových technikách. V našem sortiment barev naleznete takové značky jako je Dulux, Primalex, JUB, Zerro, Johnstone nebo Balakom. Můžeme tak zákazníkovi garantovat 100% odvedenou práci a dlouhou životnost našeho nátěru. Každý malíř pokojů Praha také přísně dodržuje všechny předepsané standardy a normy.

 

Co děláme

Jaké práce nabízíme? Naše nabídka služeb obsahuje kompletní malířské, lakýrnické a natěračské práce včetně lepení tapet a závěrečného úklidu. Nabízíme také speciální techniky jako jsou benátské štuky, variopaint nebo antické zeminy florentské. Před samotným malováním provádíme i kompletní přípravu podkladu – tady jde nejprve o seškrábání starých nátěrů a vyplnění spár a poté nanesení antikorozních, izolačních, penetračních a protiplísňových nátěrů.

 

Průběh prací

Jak se připravit na samotné práce? Není třeba, vše potřebné provedeme. Zaprvé se sejdeme v místě realizace a domluvíme se, co potřebujete provést. Náš zkušený malíř pokojů Praha vám navrhne nejlepší možné řešení, na místě zpracuje cenovou kalkulaci a rovnou si můžete domluvit termín provedení prací. Před započetím malování pak sestěhujeme všechen nábytek a spolu s podlahou ho ochráníme silnou fólií tak, aby se vůbec nic nepoškodilo. Po spončení prací pak zase vše uvedeme na svá místa a předáme vám prostory v původním stavu.

Líbí se vám naše nabídka? Máte nějaký speciální dotaz na naše techniky nebo průběh prací? Potřebujete vědět víc? Nebojte se a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme a doporučíme vhodný postup i nezávaznou cenovou nabídku.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *