Nehledáte v Praze nový byt, ale luxusní vilu? I takové projekty vznikají!

Vybíráte v Praze nové bydlení a hledáte mezi nově realizovanými developerskými projekty? Developerských projektů na území hlavního města vznikly za poslední roky desítky. V drtivé většině případů se ovšem jedná o výstavbu bytových domů. Rodinné domky a vily rostou zejména v okrajových částech Prahy tedy na adresách, které jsou velmi zajímavé a lukrativní. Nemáte zájem o koupi bytu, ale chtěli byste vilu v atraktivní městské části. I takové se dají najít. Kde?

 

Hledejte na Praze 5

Přímo na Praze 5 podél ulic Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. V atraktivní lokalitě ve svahu nad Velkou Chuchlí, přímo nad místním dostihovým závodištěm, se nachází unikátní projekt. Jedná se o Vily Chuchle. Tento projekt nabídne plně komfortní bydlení spjaté s přírodou v moderních vilách. A právě v těchto místech výhledem na pravobřehou zástavbu Prahy a na zelené svahy Chuchelského háje se nachází luxusní vily v Praze. Pokud byste chtěli více informací o městské části Praha 5, stačí se podívat zde.

 

Bydlení v nově vznikající čtvrti

V rámci tohoto projektu vyrostou více než tři desítky moderních vil. V této lokalitě tak vznikne ucelená nová čtvrť. Každá z nabízených vil je originální. Má odlišnou velikost i dispoziční řešení. Vnitřní užitná plocha je od 184 až po 346 m2. Součástí každé luxusní vily je velkorysá zahrada a terasa.

 

Za vznikem stojí zkušené architektonické studio

Realizaci tohoto projektu a jeho architektonické řešení má na starosti renomovaný ateliér A69-Architekti. Ateliér A69 – architekti byl oceněn odbornou porotou a získal Grand Prix architektů 2010. Každá vila na prodej je navržena podle nejnovějších architektonických trendů s důrazem na využití kvalitních materiálů, dostatek světla v interiéru a volný prostor uvnitř místností. Vybrat si můžete kompletně dokončenou vilu připravenou k okamžitému nastěhování i vilu, u které si interiér zařídíte sami, hrubou stavbu nebo samotný pozemek.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *