Oživí dekorativní zrcadla i vaši domácnost?

Atmosféru v každé místnosti vytváří nejvíce dobře zvolené doplňky. V případě doplňků platí, že čím méně ale vhodně vybraných, tím lépe. Představujeme vám proto zajímavá dekorativní zrcadla, která se mohou stát úžasnou ozdobou každé místnosti i ve vaší domácnosti.
 
Díky rozmanitým tvarům je můžete použít kdekoliv 
kytaraDekorativní zrcadla jsou výjimečná tím, že se nejedná o zrcadla klasických tvarů jako je čtverec či obdélník. Dekorativní zrcadla jsou k dostání v rozličných tvarech a hlavně díky tomu se mohou stát efektivní ozdobou každé místnosti. Ozdobit jimi můžete obývací pokoj, ložnici koupelnu, předsíň nebo i dětský pokojíček. Vždy se budete těšit nejen z originálního tvaru, ale i ze hry světla, kterou může zrcadlo umístěné na vhodném místě vytvořit.
 
Které kam?
Do moderního obývacího pokoje se hodí zrcadla ve tvaru sedícího Budhy nebo Zrcadlo na zeď kočičky – tuto sestavu tvoří menší zrcadla ve tvaru koček. Obě varianty vypadají velmi elegantně. Dětský pokoj můžete oživit zrcadlem ve tvaru noty, motýla, květiny nebo třeba i kytary. Koupelnu může ozdobit dekorativní zrcadlo ve tvaru delfína, mráčku nebo listu – toto patří k vůbec nejkrásnějším. Volba ale záleží čistě na vaší fantazii.
 
Slouží nejen jako dekorace
Dekorativní zrcadla jsou vyrobena z vysoce odolného akrylátového skla. Tento materiál nabízí výbornou odrazivost světla a má i vynikající optické vlastnosti, takže dekorativní zrcadlo poslouží stejně dobře jako zrcadlo klasické.  Dekorativní zrcadla jsou velmi lehká a díky tomu se snadno upevňují.
 
Ozdobte si jimi interiér i vy. Nabídku najdete na www.tanatex.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *