Pokojíček jako pohádka díky veselým roletám

Dětský pokojíček by měl splňovat celou řadu kritérií. Měl by být pohodlný, praktický a zajistit svým obyvatelům dostatečný prostor ke hrám i nezbytný pocit soukromí. Před zvědavými pohledy okolí i dotěrnými sluneční paprsky mohou vaše děti nově ochránit krásné rolety z kolekce  DreamWorks&FAKRO.

Podkrovní dětské pokojíčky jsou snem mnoha capartů i školou povinných šikulů. Množství romantických a tajuplných zákoutí ale mnohdy bývá zapomenuto díky úporným slunečním paprskům deroucím se do pokoje skrz velká střešní okna. Nejen, že je kvůli nim uvnitř horko, ale také brání plnohodnotnému odpočinku a relaxaci třeba po dobrém obědě nebo náročné školní úloze.

Praktické řešení, které myslí i na ty nejmenší

Proměňte nákup nezbytného o stínícího vybavení v zábavu, kterou ocení i vaše děti! Podlehněte veselým postavičkám ze známých dětských filmů a pozvěte je do dětského pokojíčku. Na roletách z kolekce DreamWorks&FAKRO najdete oblíbené postavičky hned ze čtyř známých dětských filmů. Můžete se těšit na:

  • Trolls (Trollové)
  • How to Train Your Dragon (Jak vycvičit draka)
  • Kung Fu Panda
  • Penguins of Madagascar (Tučňáci z Madagaskaru)

Škála motivů byla pečlivě vybrána tak, aby uspokojila nároky těch nejmenších, ale zároveň nabídla i něco pro jejich trochu starší sourozence.

Proč právě rolety DreamWorks&FAKRO?

Kromě veselého a hravého prvku získáte díky roletám ARF i velmi dobrou ochranu před slunečními paprsky. Díky nim vytvoříte chladivé a útulné přítmí i za plného slunce. Použitý dekorativní materiál s elegantním vzhledem nepropouští světlo, a díky praktickým bočním vodícím lištám lze intenzitu zatemnění místnosti libovolně regulovat. Roletu jednoduše spustíte do požadované výšky, a pak už si jen užíváte spolu se svými dětmi fascinující atmosféru uklidňujícího přítmí, ze kterého na vás budou mrkat oblíbení pohádkoví hrdinové.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *