Proč jsou LED žárovky stále oblíbenější, i když je jejich cena podstatně vyšší?

Led žárovky jsou na našem trhu stále ještě poměrně novým produktem. I přesto si ale získaly a ještě stále získávají velkou popularitu. A to i přesto, že v porovnání s klasickými vláknitými žárovkami je jejich pořizovací cena mnohem vyšší. Proč u většiny produktů na trhu hledáme co nejnižší cenu a v případě LED žárovek jsme ochotni dobrovolně utratit větší finanční obnos? Na toto téma se v dnešním článku zaměříme detailněji.

 

Z dlouhodobého hlediska se finančně vyplatí

I když nákup LED žárovek znamená větší počáteční investici, z dlouhodobého hlediska se opravdu vyplácí. Provoz LED žárovek je v porovnání s provozem klasických i úsporných žárovek mnohem levnější. V průměrném rodinném domě pokud budou všechny žárovky vyměněny za LED, mohou být roční úspory na elektrické energii i několik tisíc korun. Investice do nákupu se tedy vrátí velmi rychle a pak na sebe LED žárovky už jen vydělávají. Navíc životnost LED žárovek je 30 000 až 50 000 hodin. Klasické žárovky zpravidla vydrží jen něco málo přes 2 000 hodin.

 

Kvalita je rozdílná, stejně jako všude

Na našem ani na světovém trhu nelze najít 2 konkurenční produkty, které by dosahovaly stejných hodnot. Kvalita je vždy rozdílná a stejně tak je tomu také v oblasti LED žárovek. Na trhu se dají najít vysoce kvalitní produkty, ale bohužel i produkty, které tak vysoké kvality nedosahují. Prvním vodítkem může být už podezřele nízká cena. I žárovky s vysokými technickými parametry ale mohou být levné. Záleží i na prodejci. Stačí se například podívat do nabídky obchodu EMOS.

 

EMOS specialista na LED osvětlení s vysokou kvalitou a nízkou cenou

Obchod EMOS je na našem trhu jedním z největších specialistů na LED osvětlení. V nabídce tohoto shopu se dají najít všechny druhy LED žárovek v mnoha variacích produkované teploty a barvy světla. Základem nabídky jsou LED žárovky se závitem E27 a E14, ale nechybí ani různé druhy patic pro všechna ostatní využití. EMOS také nabízí získání slevového kuponu všem zákazníkům, takže za nákup můžete ušetřit ještě více. Sami si můžete i vybrat nejvhodnější způsob dopravy zboží.

Detailní informace a nabídku produktů najdete na www.shop.emos.cz.Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *