Proč mít okna z kvalitního profilu VEKA?

Chcete za své finanční prostředky získat tu nejvyšší kvalitu bydlení a vyhnout se tak do budoucna možným problémům se špatnou funkčností, reklamacemi a dalšími nepříjemnými komplikacemi? Pak začněte předně u svých oken! Ukážeme vám, proč je kvalita právě tady tak důležitá, a proč se vyplatí do ní vždy investovat!

Německá společnost VEKA zásobuje dodavatele plastových okenních systémů svými kvalitními profily již od roku 1969. U nás vsadila na spolupráci s firmou BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.

která má ve své rozsáhlé nabídce celou řadu zajímavých a krásných modelů oken pro jakýkoli typ vašeho bydlení. Vše samozřejmě s kvalitou VEKA. A co toto slovní spojení vlastně ve skutečnosti znamená?

 

5x ANO za kvalitu značky VEKA!

Sázka na opravdu správné rozhodnutí

Profily VEKA třídy A zaručují opravdu vysokou odolnost a spolehlivost během mnoha let užívání! Nedovírající se nebo netěsnící okna, případně deformované okenní rámy a křídla již během první zimní sezóny patří díky profilům VEKA minulosti. Okna jsou praktická a bezúdržbová. Navyšují hodnotu každé nemovitosti a svým majitelům přinášejí velkou radost!

 

Kvalita podložená prověřenými testy

Všechny profily značky VEKA musí před svým uvedením na trh projít mnoha nákladnými interními studiemi a testy. Ty mimo jiné rovněž prokázaly, že například pevnost rohových svárů je u profilů třídy A až o 20% vyšší než u třídy B. U VEKY vždycky víte, za jakou kvalitu si připlácíte, a co dostanete pak navíc!

Pečlivá kontrola od začátku až do samotného konce Moderní technologie a kvalitní vstupní suroviny jsou pro výslednou odolnost a funkčnost oken z profilů VEKA od BOHEMIA PLAST. S.R.O. skutečně tím nejlepším základem. Vše je navíc pojištěno ještě mnohastupňovou kontrolu ve všech provozních skupinách, dosahující daleko nad rámec nařízení a norem. Hladký průběh výroby i montáže – to je VEKA!

 

Třída A – komfort za všech okolností

Také vám nejrůznější poradny a časopisy pro kutily kladly na srdce, že instalace nových oken vyžaduje ideální venkovní podmínky? Kvalitní okna však rozměrům počasí podřízena nejsou, a vždy zůstanou skvěle funkční a budou sloužit bez nejmenších známek komplikací po mnoho a mnoho let!

 

Profily VEKA obstojí i v těch nejtěžších podmínkách.

Zeptali jste se kdy sami sebe, jaké vlastnosti by měly mít vaše ideální okna? My vám to tedy prozradíme!

● Odolat nepříznivým klimatickým podmínkám (dešti, větru a chladu).

● Snížit náklady za vytápění tím, že udrží teplo v domě.

● Vytvořit optimální klima v místnosti s dostatkem slunečního svitu.

● Navýšit hodnotu nemovitosti.

● Zdobit fasádu a dominovat po architektonické stránce.

● Znesnadnit průnik zlodějům do objektu.

A tento výčet by neměl být platný jen po dobu jednoho nebo dvou let, ale bez diskuse až do skončení životnosti oken nebo ještě mnohem déle. Těmto nárokům odolají jen ty nejkvalitnější okenní profily, a to ty od VEKA rozhodně jsou! Objevte jejich krásu ve výrobcích od firmy BOHEMIA PLAST. S.R.O. a vyberte si ty, které budou právě vašemu bydlení slušet nejvíce! Zjistěte, proč právě značka VEKA na www.veka-kvalitniprofil.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *