Vracíme se k bydlení v útulném podkroví – víme jak se vám to neprodraží

Při hledání ideálního využití vlastní nemovitosti se naše myšlenky zatoulají do podkrovních prostor. Obavy z finanční náročnosti celkové realizace jakékoliv přestavby nebo úpravy vycházejí z nízkého povědomí o moderních systémech, které vám umí během několika dnů připravit skvělé zázemí pro výstavbu odpočinkového pokoje, dětského útočiště nebo ateliéru.

 

Finance jsou vždy potřeba, ale jen trochu

Přestavba podkroví vždy byla a nadále nejspíše zůstane podvědomě nákladnou operací, která mimo jiné na několik dlouhých týdnů zasáhne do chodu celé domácnosti. Nepořádek a skupina dělníků vyplní váš život nepříjemným hlukem a ztrátou soukromí. Za žádných okolností tomu tak být rozhodně nemusí. Systém Magmarelax představuje senzační možnost, jak se vyhnout všem negativním dopadům přestavby a rekonstrukce od hluku až po nákladnou investici.

Kromě vyřešení památkové péče v historické části města vás také čeká úprava vikýřů, výšek oken a dalších stavebních otvorů. Nesmí se zapomenout na izolaci stropu a v neposlední řadě i na napojení na náročné inženýrské sítě. V jednom z těchto bodů se dá ušetřit.

 

Levnější řešení přestavby půdy

Půda je v dnešních dobách hodně důležitou oblastí. Každý kousek prostoru navíc je důležitým parametrem pro navýšení komfortu celkové využitelnosti rodinného domu. Proč jí tedy nechat ladem a neproměnit jí v lákavou místnost dle svého přání? Dokonce ještě před válkou sloužily k odpočinku a k načerpání nových sil.

Ve své podstatě se jednalo o běžné letní bydlení. Stačilo opravit důsledky dlouhotrvající zimy, poklidit a vše bylo pak připravené. K této strategii se v aktuálním čase pozvolna navracíme jen s tím rozdílem, že se snažíme o vytvoření obyvatelné místa. Dostupné moderní technologie nám to však dovolují, jen se s nimi musíte seznámit. Skvělým příkladem je stropní systém Magmarelax.

 

Co je to systém Magmarelax

Představme si montovaný stropní systém Magmarelax, zjišťující skvělé izolační vlastnosti. Nadstandardně vyvážená charakteristika poskytuje vysokou únosnost, ekologicky krásnou podlahu a sympatickou cenu. Pokud k tomu připomeneme opravdu rychlou realizaci netrvající déle než několik dní, máme před sebou jednu z nejzajímavějších technologií současnosti. Právě izolace je v tomto prostoru nejdůležitějším artiklem nastavující celkový komfort. Skvělý systém Magmarelax tlumí kročejový hluk a navíc v zimní sezóně chrání spodní prostory před únikem důležitého tepla. Vytvoření nového obyvatelného prostoru vám tak přináší i výhody v podobě úspor financí spojených s vytápěním. Ve většině případů je celá realizace zatížena několika hodinami za využití pouze jednoho dělníka.

Jak realizace nakonec probíhá

Po předchozí konzultaci se k vám ve smluveném čase dostaví odborný pracovník s příslušnou technikou. Ta za tři hodiny dokáže minerální vlnu nafoukat do všech dutin dané plochy. Půdu při tom nemusíte vůbec vyklízet a navíc platíte jen za přesně potřebné množství materiálu potřebného k vytvoření lehké a celistvé vrstvy podlahové izolace. Produkce odřezků je zde neznámým termínem.

Izolace díky své jednolitosti předesílá senzační vlastnosti bez přítomnosti nežádoucích tepelných mostů. To je právě největší slabinou všech ostatních známých systémů. V zimě tak ušetříte až celých 30 % nákladů za vytápění.

 

Magmarelax se stává lídrem na tuzemském trhu

Důmyslný systém Magmarelax se pozvolna dostává do širšího podvědomí majitelů rodinných domů disponujících podkrovními prostory. Začíná se na povrch světa dostávat poctivá referenční stopa aktuálně spokojených klientů, kteří si během několika dnů přišly k nově vybudovanému prostoru..

Vše začíná původním kontaktem příslušné společnosti, objednejte si skvělé služby a začněte smluveným termínem v rámci nezávazné prohlídky, kde se dozvíte celou řadu dalších podpůrných informací. Vše bez obalu a s garantovanou zárukou na více než 15 let.

Více informací naleznete na www.mojeizolace.cz nebo na kontaktním čísle 800 100 533.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *