Z domácnosti lze odstranit vlhkost snadno! Jak s ní ale zatočit i ve sklepě?

Odstranit vlhkost z obytných místností se většina domácností již naučila. Základem je totiž důkladné a pravidelné větrání, které dokáže vyřešit většinu problémů s vlhkostí v místnostech. Mnohem složitější je ovšem odstranění vlhkosti ze sklepů. Zde je pravidelné větrání složité a v mnoha prostorách dokonce nemožné. Od vlhkých sklepů může začít vlhnout celá konstrukce domu a o vzniku virů a plísní nemluvě. Odstranit vlhkost ze sklepů je tedy stejně důležité, jako odstranit vlhkost z místností. Jak toho ale docílit?
  
TAURIS plus, s.r.o. přináší unikátní řešení
sklepSpolečnost TAURIS plus, s.r.o. je jednou z mála společností na našem trhu, která dokázala vyvinout účinný prostředek při boji s vlhnutím sklepů. Jedná se o systém odsávání vlhkosti ze sklepů. Konkrétně z míst, kde je koncentrace vlhkosti nejvyšší. Zároveň také tento systém nasává vzduch zvenčí, který je výrazně sušší. Koncentrace vlhkého vzduchu je mnohem menší čerstvý vzduch zvenčí nezapáchá a neobsahuje bakterie. Vlhkost ve sklepě může být tedy snížena až o celých 20% na hodnoty, které nebudou znamenat vlhnutí zdiva ve sklepě. A vysoušení sklepů nemusí stát majlant. Měsíčním nákladům tohoto zařízení nebudete ani věřit.
  
Měsíční provoz vysoušení vlhkosti tímto systémem vás přijde pouze na 10,- Kč !
sklepAno ! Přesně takové jsou provozní náklady unikátního systému odstranění vlhkosti ve sklepech od společnosti TAURIS plus, s.r.o. Pracuje totiž na systému bezpečného nízkého napětí, které je v porovnání s  napětím 220 V mnohonásobně levnější. Systém pracuje celý den, každý den v roce. Navíc se jedná také o velmi tiché řešení, které v domácnosti nebudete ani vnímat. Provoz přístroje produkuje hluk pouze okolo 20dB. Každý sklep má odlišné rozměry a požadavky na vlhkost. Proto je ke každému sklepu přistupováno individuálně a společnost TAURIS plus, s.r.o. najde vždy nejlepší možné řešení.
  
Kompletní informace o tomto systému vysoušení sklepů najdete na www.vysouseni-vlhkost.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *