Zastřešení zahrádky vám rozšíří prostor pro zákazníky

Letní zahrádky už mají konečně otevřeno a také počasí už začíná připomínat léto. Pohodlně se posadit a vychutnat si studenou limonádu nebo šálek kávy tak chce stále více lidí. Zastíněné posezení jim nabídne komfort i stín.

 

Zvýšení kapacity

Sluneční paprsky si užíváme, zvlášť po deštivém a spíše chladném jaru. Někdy jich je ale moc a tak si chceme odpočinout a posedět ve stínu nad oblíbeným nápojem nebo jídlem. Blíží se doba dovolených a teplých letních večerů, kdy mnoho lidí vyráží ve svém volnu za sportem, ale i třeba jen na posezení s přáteli. Zastínění venkovních prostor zvýší kapacitu míst ve stínu, která jsou u restaurací a kaváren vyhledávaná, protože si chceme odpočinout a před sluncem se schovat. A čím vyšší teploty venku panují, tím více lidí vyhledává stín. Naopak pokud prostor určený k posezení není nijak chráněný, místa na něm budou prázdná a nevyužitá.

 

Na vzhledu záleží

Jako rychlé a levné řešení mohou vypadat reklamní slunečníky pivovarů a dodavatelů nápojů, bohužel většinou moc nevydrží a nejsou zrovna estetické. Pergoly a markýzy naopak mohou nabídnout stín a také příjemnou atmosféru i vzhled. Pergoly se vyplatí, pokud máte v plánu využívat zahrádku celoročně a mít na zimu možnost ji uzavřít či alespoň z části vytápět. Pergola má pevnou konstrukci, lze ji tak doplnit bočními roletami a celý prostor uzavírat či otevírat podle potřeb. Markýzy jsou jednodušší řešení, přidělají se přímo na fasádu a nevyžadují žádnou konstrukci, naopak při plném zatažení jsou téměř neviditelné. Lze je opatřit větrným čidlem, které se samo postará o případné zatažení při velkém větru a tedy zamezí riziku poškození markýzy. Hostům poskytnou ochranu před sluncem i deštěm a můžete je zatahovat a roztahovat podle potřeby nebo počasí.

Posedět si v příjemném prostředí na čerstvém vzduchu je vždy příjemným odpočinkem. Zastíněné posezení tak nabídne kromě komfortu i ochranu a osloví více zákazníků.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *