Nabízí se možnost, jak vydělat na vlastní i cizí hypotéce

Hypotékou je v současné době zatíženo 766 tisíc Čechů a jejich počet se neustále zvyšuje. Důvod je jasný – jen málokdo má to štěstí, že může koupi nemovitosti financovat z vlastních zdrojů. Hypotéka je pro většinu domácností poměrně velká finanční zátěž. Máme to velmi příjemnou zprávu pro všechny, kdo chtějí na své i cizí hypotéce vydělat. Je totiž možné využít jednu zajímavou službu. O co se jedná?

Možnost je tu pro každého

Když se řekne hypotéka, většině lidí se na čele objeví vrásky. Vyřizování hypotéky totiž pro většinu lidí znamená složitý proces, který vyžaduje mnoho sil a času. Nemusí to ale tak být. Nová služba totiž nabízí pomoc s vyřízením nové i při refinancování hypotéky. Nabízí se pro každého a je zcela zdarma.

 

Stačí dva kroky

Na cestě za výhodnou hypotékou vám budou stačit pouhé dva kroky. První je ten, že si otevřete internetové stránky zaridimhypoteku.cz. Zde je připraven formulář, do kterého vyplníte vaše kontaktní údaje. Vyplnit můžete také kontaktní údaje osoby, o které víte, že si chce hypotéku vzít (s poskytnutím cizích údajů musíte mít souhlas). Druhý krok už pro vás neznamená žádnou akci. Počkáte jen, až se vám ozvou zprostředkovatelé. Ti vám mohou pomoci nejen s hypotékou, ale mohou vám poskytnout i cenné rady s tím, jak splácet závazky či s tím, jak se zbavit dluhů.

 

POZOR – díky zaridimhypoteku.cz se dozvíte, jak ušetřit na každém zapůjčeném milionu až 150 000 Kč!

 

Odměny jsou velmi zajímavé!

Pokud doporučíte klienta, který si hypotéku díky službě zřídí, čeká vás zajímavá odměna. Ta je stanovena na 0,15% z výše úvěru a vyšší (pro představu – je to 1.500 Kč za každý milion). S každým dalším doporučeným klientem, který službu využijte, se bude vaše odměna procentuelně navyšovat. Nabídku mohou využít i realitní makléři.

www.zaridimhypoteku.cz

manažer projektu – Petra Pařízka na tel. 777 714 264

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *