To tu ještě nebylo! Ammado půjčky přicházejí a nabízí výhodné podmínky pro každého!

Vzít si půjčku – to není v dnešní době nic neobvyklého. Trochu neobvyklé ale je, že mnoho lidí nepřemýšlí nad tím, od koho si půjčku bere. Platíme tak většinou zbytečně moc, i když by to tak vůbec být nemuselo. Chceme vás upozornit na milou novinku ve světě půjček. Pokud potřebujete půjčit, měly by vás zajímat speciální Ammado půjčky! Jsou totiž výhodnější!

 

Líbilo by se vám platit splátku u půjčky jen 290 Kč měsíčně?

S Ammado je to možné. Společnost totiž nabízí výhodné půjčky pro každého. Nabízí celkem šest druhů půjček, které se od sebe liší objemem peněž. Půjčit si můžete jednoduše 5 000 Kč, 50 000 Kč nebo třeba i 250 000 Kč. Skvělé je, že v každém případě můžete získat opravdu luxusně nízký úrok 9,8 %. U Ammado si můžete vzít půjčku na 1 až 7 let. Takže například u pujcky 5 000 Kč budete muset splácet jen 290 Kč měsíčně, což jistě ani pro vás není nic hrozného. Především díky tomu se Ammado půjčky řadí mezi nejvýhodnější produkty na českém finančním trhu. Příjemné také je, že u každé z půjček můžete využít odkladu až 4 splátek a dokonce si sami můžete volit výši splátek. Půjčku tedy nastavíte tak, aby co možná nevíce vyhovovala vašim potřebám.

 

Kdo může Ammado půjčku využít?

Ammado půjčka je určena skutečně pro každého. Společnost nevyžaduje od klientů žádné poplatky ani ručení nemovitostí. Půjčit si tak mohou zaměstnaní, živnostníci ale také důchodci či matky na mateřské dovolené.

 

Jak půjčku získat?

Není to nic složitého. Stačí na oficiálních stránkách společnosti vyplnit jednoduchý formulář, do kterého zadáte vaše kontaktní údaje a několik základních informací, formulář odešlete a společnost vás bude obratem kontaktovat. Online žádost je nezávazná, takže nemusíte mít žádné obavy. Pokud nebudete chtít, nikdo vás do půjčky nutit nebude.

 

TIP – pokud chcete, aby byla vaše pujcka ještě výhodnější, sdílejte stránky Ammado na Facebooku, společnost vás odmění ještě výhodnějším úrokem.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *