Naše snadná hypotéka – mohu jen doporučit

Touto cestou bych se s vámi chtěla podělit o náš příběh, na jehož konci byla výhodná hypotéka. Upřímně doufám, že to některým z vás pomůže. Já už vím, že zařídit si hypotéku, to prostě vyžaduje hodně sil a času. Našli jsme ale s manželem způsob, jak to může jít snadno, rychle a hlavně – výhodně pro nás.
 
Na začátku všeho jsme si udělali představu o tom, kolik budeme splácet. Nemusíte totiž nic složitě počítat. K těmto účelům skvěle poslouží hypoteční kalkulačka. Stačí do ní jen zadat, kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Ihned vyjede seznam bank a výše splátek. Je ale třeba to brát s rezervou. Pomocník to ale určitě je.
Potom už nám zbývalo jediné – a sice kontaktovat banku. V první fázi jsme těžce narazili. Šli jsme do jedné banky s tím, že hypotéku chceme. A začalo to – ne příliš vstřícné jednání, opravdu jsme si připadali jako žebráci. Navíc po nás chtěli asi tunu papírů apod. Na to prostě nebyl čas a navíc – cpát peníze do chřtánu někomu, komu pomalu nestojíme ani za slušný pozdrav, to se mi opravdu nechtělo.
 
Zkusili jsme to tedy ještě jinak. Rozhodli jsme si, že si radši necháme poradit. Kontaktovali jsme společnost Gepard Finance, která hlásá, že zařídí tu nejlevnější hypotéku pro každého. S trochou nejistoty jsme čekali, až se nám ozve poradce. Přijel hned druhý den. Vše nám podrobně popsal a vzal si od nás potřebné dokumenty. Do týdne nám potom přivezl konkrétní nabídku. Sami jsme byli velice mile překvapeni, protože nabízel i splátky o dost nižší, než ukazovala kalkulačka. Takže nebyl důvod váhat. Poradce navíc zařídil i všechna jednání v bance a připravil vše potřebné. Navíc zařídil i to, že jsme nemuseli platit ty nesmyslné poplatky.
Za mě tedy patří Gepard Finance velký dík a doporučuji je i vám všem! 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *