Za pojištění auta možná i vy platíte příliš! Jak to můžete změnit?

auto-kalkulacka
Každý majitel auta musí mít sjednáno povinné ručení. Dobrovolně si může zařídit také havarijní pojištění. Víte o tom, že většina majitelů platí pojišťovně více, než by ve skutečnosti musela? Poradíme vám, jak zajistit, abyste platili jen tolik, kolik musíte.
 
Pojistky mohou být zbytečně drahé!
Každý majitel automobilu má vždy na výběr. Důležité je vědět, že cena auta úměrně klesá v závislosti na době, kdy je automobil používán. Logické proto je, že by měla klesat i cena pojištění. Ve skutečnosti to ale tak není a právě proto mnoho majitelů roky platí pojistky, které jsou pro něj možná až zbytečně drahé. Nejvíce toto pravidlo platí u nových automobilů. Cena nového automobilu totiž za první dva roky používání klesne až o 25%!
 
auto-kalkulackaMůžete využít dobrou radu!
Pokud si toto uvědomíte, chtějte změnu. Změnou pojištění totiž můžete i výrazně ušetřit a přitom mít stále stejné výhody, jaké jste měli doposud. Je ovšem nutné, se v nabídce pojišťoven orientovat. Právě s tím vám mohou pomoci specialisté na pojištění. Mezi nejlepší poradce a zprostředkovatele pojištění aut patří na českém trhu společnost Gorau s.r.o. Na pojištění automobilů se v této společnosti specializuje Tomáš Kadlc.
 
Co může zajistit i vám?
Gorau s.r.o. spolupracuje se všemi pojišťovnami, které v České republice působí. Tomáš Kadlc vám pomůže najít ten nejvhodnější typ pojištění pro váš automobil. Velkou výhodou spolupráce s ním je, že vám poradí se vším co bude potřeba. Konzultace je navíc zdarma!
 
Více informací a kontaktní údaje najdete na www.auto.gorau-pojisteni.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *