Která firma v Praze Vám zajistí přesné servisní mytí výloh

Dobrý den. Naše prodejna obchod s hodinkami, spolupracuje s firmou A Servis Lipka, s.r.o. již téměř od našeho otevření zde na obchodním centru OC Arkády Pankrác. Myjí nám výlohy tedy už šest let a nebýt toho, že jsme byli zavřeni kvůli rekonstrukci dva měsíce, tak snad opravdu každý měsíc co měsíc pravidelně.
Výloh sice nemáme na prodejně mnoho, jen asi 10 vedle sebe širokých skel o cca 1 metru, nicméně jsou hodně vysoké, snad kolem 4,5 metru, a proto nemáme šanci si je umýt celé. Starají se nám o ně ale opravdu dobře a jsme spokojeni.
Firma se dokáže plně přizpůsobit našim časovým možnostem a požadavkům, čehož si velmi vážíme. Kromě výloh, které jsou jedna vedle druhé stejné, tu pak máme i dvoje skleněné dveře a ty nám jejich firma umývá také. A pak tu máme ještě dvě velká skla nad vstupem, jako by rovnoběžně s podlahou.

Ty jsme si nechali umýt od jejich firmy právě nedávno a ač jsme měli trochu obavy, jestli to vůbec půjde, neboť dostat se k nim není zrovna jednoduché, i přesto to jejich firma zvládla dobře. Pánovi jsme na to půjčili přenosné schůdky a nakonec se tam s pomocí své tyče dostal.

Vše pak dodělával jednoduše jen vodou s jarem a utěrkou. Takže pokud bych to měla shrnouti, spolupráce s firmou A Servis funguje dobře a budeme rádi, když bude fungovat stejně dobře i nadále. Za celý obchod s pozdravem vedoucí prodejny, Martina Balabánová.

 

Mytí výloh a mytí po stavbě a rekonstrukci prodejen

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro své klienty realizuje kvalitní úklidové služby, včetně mytí oken a výloh. Na veškeré nabízené služby využívají kvalitních pomůcek. Mytí oken a výloh realizují bez leštidel, tedy metodou, kterou nazývají trik suchého leštění. Tento trik spočívá v tom, že k leštění využívají pouze 100% suchou bavlněnou plenu.

Leštidla nepoužívají proto, že mají za následek dřívější znečištění oken, a to v podobě kruhů a tahů, které vznikly při manuálním leštění oken. Technikou suchého leštění garantují dlouhotrvající lesk a čistotu oken. Do mytí oken a výloh zahrnují i odstranění nečistot z okenních rámů, parapetů a zbavují okolí okna pavučin. 

 

 

Odstraňují také zatvrdlé nečistoty, jako tmely a zbytky silikonů, které jsou pozůstatky po stavebních činnostech. Máte-li na oknech nepotřebné folie, reklamy, bannery, odstraňují je korundovými žiletkami, které mají 10 cm dlouhou plochu. Díky takovéto ploše a profesionálnímu postupu svých pracovníků zamezují možnému poškození povrchu okna, nečistoty jsou i tak důkladně a bezpečně odstraněny. 

Okna a výlohy myjí čistým rozmývákem a vodou, kterou odstraní kvalitní gumovou stěrkou, následně okna nechají oschnout a použijí bavlněnou plenu na důkladné vyleštění oken. Mytí oken a výloh často svým zákazníkům realizují i ve výškách, pro bezpečně odvedenou práci je třeba horolezecké a speleologické techniky či hydraulického ramene a vysokozdvižné plošiny.

Těmito pomůckami vybavují své zaměstnance, kteří jsou řádně proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Mytí oken a výloh provozují jak jednorázově, tak i servisně v klasických intervalech – vnější strany je 1x za 30 dní a z vnitřní strany 1x za 90 dní.

Mezinárodní firma A SERVIS realizuje také mytí markýz a impregnaci GlasProtect (což je hydrofobní nanotechnologie, která zaručí až šestiletý lesk a čistotu vašich oken), strojové čištění čalounění a sedaček, strojové čištění podlah včetně voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG, protiplísňové nátěry Praha, mytí oken a výloh, odstranění přebytečných reklam, bannerů a jiných zatvrdlých nečistot.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *