Kvalitní betonové nebo anhydritové podlahy vytvoří dobrý základ pro finální krytinu

Pokud dnes tvoříme podlahu, bude se jednat pravděpodobně o podlahu betonovou nebo anhydritovou. Vytvářejí se z předchystaných směsí o přesném a kvalitním složení a tvoř hrubou část podlahy, na kterou se pak ještě pokládá finální krytina. Při realizaci je nutné dodržovat výrobní postup a mít potřebnou techniku, proto je lepší tvoru hrubé podlahy nechat na profesionálech, aby byla kvalitní, dokonale rovná a dlouho vydržela.


Vsaďte na opravdové odborníky

A koho pověřit? Nejlépe odborníky, kteří si poradí s podlahou v jakémkoliv poschodí a působí na území celé ČR. Taková je i firma Urbánek Betonové podlahy. V oboru se pohybuje déle než 12 let a je zárukou profesionálního přístupu. Jak bude spolupráce probíhat? Prvním krokem je konzultace zákazníka s odborníkem, který navrhne nejlepší řešení a ložení materiálu pro konkrétní účel. Následuje zaměření, nacenění nabídky a samotná realizace, u které se dbá na rychlost, ale zároveň se nic zbytečně neuspěchá.


Podlahy na míru

Dá se říct, že podlahy Urbánek jsou betonové a anhydritové podlahy na míru. Díky nejmodernějším technologickým postupům a certifikovaným materiálům se můžete těšit na nejlepší možný výsledek. Podlaha je investicí na roky dopředu, proto by se neměla „odfláknout“, to přinese brzo další starosti.


Litá anhydritová podlaha

Anhydritové podlahy se tvoří ze směsi se samonivelačním účinkem, umožňují téměř dokonalé srovnání s minimálním úsilím. Výsledkem je plocha optimálně připravená na pokládku finální vrstvy, velmi rychle pochozí a s dlouhou životností. Lité podlahy z anhydritu jsou populární nejen v obytných budovách, ale i komerčních a veřejných prostorách. Ovšem pozor, tyto podlahy nejsou vhodné do místností s vyšší vlhkostí.


Beton je klasika

Betonové podlahy jsou klasikou, dnes jsou pouze postupy modernizovány pro co nejlepší výsledek. Směs se domíchává na místě a dopravuje pomocí čerpadla a hadic přímo do objektu. I betonová podlaha může být precizně rovná, vyžaduje to ale trochu více námahy. Takovou podlahu můžeme, na rozdíl od anhydritové, umístit i do koupelny nebo garáže, kde předpokládáme vyšší vlhkost.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *