Čerpadlo pro vaši studnu

V našich středoevropských podmínkách je voda téměř samozřejmostí, přesto se nám, zejména v období sucha, hodí studna, která dokáže pokrýt relativně vysoké požadavky vaší zahrady. Aby naše děti neběhaly v létě po žlutých zbytcích trávy, musíme svoji zahradu dostatečně zalévat.

Vláha pro naši zahradu může doslova pramenit z různých zdrojů. Mnoho domů a zahrad si v průběhu let pořídilo rezervoáry na vodu, cisterny nebo studny, které nám poskytují možnost nebýt tak závislí na ostatních zdrojích vody a moci s ní lépe hospodařit. Bohužel, vodu hledáme čím dál hlouběji, a proto ji nezřídka čerpáme z hloubek 5 – 6 metrů. Pro takové hloubky je ovšem nutné výkonné čerpadlo.

Zahradní čerpadlo Kärcher BP 3 Garden. představuje chytrý způsob zavlažování. Je vhodné pro čerpání vody právě z hloubky kolem 5-6 metrů. Čerpadlo je téměř bezúdržbové a lze jej nainstalovat díky optimalizovanému připojovacímu hrdlu velmi pohodlně bez použití nářadí. Čerpadlo je vybaveno velkým nožním spínačem, a proto se k němu ani nemusíte ohýbat. Dodatečnou vestavbou elektronického tlakového spínače lze zahradní čerpadlo BP 3 Garden doplnit na čerpadlo s automatickou funkcí Start/Stop a tím jej lze použít i pro zásobování domácnosti vodou.

Doporučená maloobchodní cena zahradního čerpadla Kärcher BP 3 Garden je 2 990 Kč.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *