Jak zorganizovat parádní venkovní oslavu pro více lidí?

Když je hostů několik, není složité pro ně připravit kvalitní zázemí pro pobyt venku i vevnitř. Pokud je jich více než 10, nastává problém. V případě nepříznivého počasí není možné hostům zajistit dostatečně kvalitní zázemí. Jak si s tím poradit? Co vše musíte zařídit, aby měla oslava úspěch?

 

Řešení z půjčovny

Elegantním, praktickým a současně i cenově výhodným řešením je půjčení stanů. Pražská půjčovna stanů AZ Rent má v nabídce stany nůžkové i trubkové. Nůžkové mají rozměry 3×3 metry nebo 6×3 metry. Snadno se staví a mají bočnice, které chrání před větrem i deštěm. Trubkový stan má robustnější konstrukci z ocelových trubek a je lepší volbou pro formálnější oslavy, jako je svatba apod. Využívá se také k zastřešení podií nebo jako zázemí pro kuchyni. U půjčovny si můžete objednat i montáž a demontáž stanů na místě oslavy.

Jak zajistit pohodlí?

Zapomeňte na plastové židle, které na nerovném terénu rády praskají. Pro zahradní oslavy jsou ideální pivní sety (stůj a 2 lavice), které rychle rozložíte. Na lavice můžete dát podsedáky nebo deky. Aby oslavu nezkazil otravný hmyz, rozmístěte na bočnice stanů odpuzovače. Dobře fungují i svazečky levandule. Pro komáry je její vůně odpudivá. Chystáte se grilovat? Usnadníte si práci, když pro hosty připravíte grilované sele. Půjčovna párty stanů má v nabídce velký gril na sele nebo kýty, dále ještě gril s pečícím kamenem nebo párkovač na přípravu párků v rohlíku, což ocení hlavně děti.

Zábava pro každého

Nejhorší je, když se hosté na oslavě nudí a hledají výmluvy, proč už musí jít domů. Nestane se to, pokud připravíte zajímavou zábavu. Vyčleňte si například místo na bar a udělejte soutěž v míchání drinků. Osvědčené recepty najdete v tomto článku, fantazii se meze nekladou. Další osvědčenou zábavou zejména pro pozdní večerní hodiny je karaoke. Stačit vám bude počítač, reprobedny a připojení k internetu či připravená hudba v počítači.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *