Co by nemělo chybět na pořádné zahradní párty?

Menší zahradní oslavy, grilovačky nebo letní posezení se v klidu obejdou bez větších příprav, ale co když je v plánu oslava významné události, například kulatin, narození dítěte nebo třeba i svatby? To už si žádá dobré zázemí i vychytaný program. Jak takovou ideální zahradní párty připravit a co by na ní nemělo chybět?

 

Půjčte si párty stan

Bez vhodného zastřešení pro více lidí se nejspíš neobejdete. Bude chránit před deštěm a v případě slunečného počasí naopak nabídne stín. Velice oblíbenou možností pro tyto účely jsou párty stany. Jsou skladné, snadno se rozloží a zase složí, a navíc si je nemusíte ani kupovat. Například půjčovny párty stanů v Praze vám nabídnou stan na míru, který si pronajmete na potřebný čas a pak jej zase vrátíte. Můžete si objednat i montáž a pak to bude úplně bez práce.

Párty stany nabídnou zastřešení pro venkovní posezení nebo pro venkovní taneční parket, jejich využití už je jen na vás. Ideální je využít třeba dva, jeden na hostinu, druhý třeba pro DJ a jeho pult.

 

Pronájem pivních setů ušetří starosti s místem k sezení

Stan je základ, ale nejspíš nenecháte hosty sedět na trávě. Většina domácností pravděpodobně nemá k dispozici stoly a židle pro větší počet hostů, a tak se i v tomto případě můžete spolehnout na půjčovny. Pivní sety určitě znáte, jedná se o rozkládací dlouhé stoly a lavice, které nabídnou dostatek místa k sezení i na sváteční tabuli. Pronájem pivních setů nevyjde vůbec draho, jeden set zapůjčíte už od 150 Kč na den.

 

Využijte gril

Pořádat párty venku a nevyužít gril nebo ohniště by bylo hříchem. Můžete například připravit různé druhy masa a zeleniny a nechat na hostech, co si na gril dají. V dnešní době jsou také velice oblíbené hamburgery. Spojte jejich tvorbu se zábavou, nabídněte hostům ingredience a zbytek už nechte na nich. Pokud máte velké ohniště, zvažte třeba opečení selátka. Tím své hosty rozhodně nadchnete.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *