Nedejte svou zahrádku a vyzrajte na sucha s alternativními zdroji vody!

Velká sucha během období letních měsíců nejsou příliš ideální pro naše zahrádky. Proto se snažíme vymyslet různé alternativy, jak nashromáždit co nejvíce vody. Tudíž ji schraňujeme v různých hlubokých sudech či nádržích, ze kterých pak máme problém vodu dostávat do konví nebo rovnou k rostlinkám. S vychytávkou od Kärcheru už ale takový problém řešit nemusíme. 

Blíží se léto a s ním nám na dveře ťukají i horka, která s sebou přináší dlouhá sucha. Většinou se taková období podepisují nejvíce na našich zahrádkách, které suchem vyloženě trpí. My pro ně samozřejmě děláme, co můžeme. Snažíme se nashromáždit co nejvíce dešťové vody, která by našim rostlinkám dodala navíc i živiny, které drahá pitná voda rozhodně neposkytuje. Dešťovou vodou se samozřejmě snažíme naplnit co nevětší sudy a nádržky, abychom měli pěknou zásobičku. Jenomže, kdo se pro tu vodu má stále ohýbat, anebo se s ní dokonce nosit přes celou zahradu? Krásné na tom je, že nemusíme, pokud sami nechceme.

Kärcher BP 1 Barell Set je inovativní sudové čerpadlo s plovákovým spínačem umožňujícím snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami. Plave-li plovákový spínač ve vodě, řídí činnost v závislosti na hladině vody, tudíž chrání čerpadlo před chodem na sucho. Prostřednictvím flexibilní hadice připevněné k okraji sudu se dá čerpadlo nastavit individuálně na různou výšku. Čerpadlo BP1 je užitečné neustále, zejména v období sucha, kdy je při zalévání skvělým a ekologickým řešením využívajícím přírodních zdrojů, díky kterému není plýtváno pitnou vodou. Barelový set zahrnuje kromě sudového čerpadla i hadici PrimoFlex® (1/2″) o délce 15 m, stříkací pistoli, univerzální hadicové spojky a univerzální hadicové spojky s Aqua stopem.

Cena setu sudového čerpadla Kärcher BP 1 Barell Set – 2 990 Kč.  Pro více informací o skvělých vychytávkách pro dům i zahradu klikněte na www.karcher.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *