Jaký je moderní materiál pro realizaci teras? Jednoznačně dřevoplast!

Přemýšlíte, že na příští léto chcete na svou zahradu k rodinnému domu realizovat také terasu? Rozhodně se jedná o dobrý nápad. Terasa se u mnoha rodinných domů stala vlastně takovým venkovním obývacím pokojem. V létě zde jdou trávit dlouhé hodiny v příjemném venkovním počasí. Důležitý je ale správný výběr materiálu a technologie výstavby terasy. Zajímají vás moderní druhy a materiály. V tom případě nyní zaměřte svou pozornost. Představíme vám totiž dřevoplast – moderní materiál pro realizaci teras.

 

Terasy musí být elegantní a praktické. Obojí dřevoplast splňuje!

Pro terasy na zahradách u rodinných domů je důležitých hned několik vlastností. Především je to elegance a praktičnost. Oběma vlastnostmi dřevoplast disponuje. Eleganci zajišťuje právě vzhled v imitaci přírodního dřeva. Vzhled přírodního dřeva je na zahradách velmi ceněný. Přírodní dřevo má ale několik negativních vlastností. Vyžaduje pravidelnou a pečlivou údržbu, jinak rychle podléhá působení venkovních vlivů a ztrácí pevnost a krásu. Ze dřeva se odlupují třísky, které mohou být nebezpečné.

Prkna z dřevoplastu eliminují veškeré nedostatky přírodního dřeva

Všechny tyto nedostatky jsou s pomocí moderního dřevoplastového materiálu eliminovány. Terasová prkna z tohoto materiálu jsou pevná, odolná a neštěpí se. Navíc v porovnání s přírodním dřevem vyžadují jen minimální údržbu a jsou stálobarevné a působením vnějších vlivů neztrácí své vlastnosti. Dřevoplastové terasy jsou konstruovány s pomocí prken z dřevoplastu. Prkna je možné vybírat v mnoha různých provedeních, třeba i s protiskluznými drážkami.

 

Přesvědčit se můžete u firmy Fasády & Terasy s.r.o.

Jak už napovídá samotný název firmy, společnost Fasády & Terasy s.r.o.je specializovaná na realizace teras a fasád u rodinných domů. A dřevoplastové terasy jsou jedním z hlavních a nejvyhledávanějších druhů v současnosti. V nabídce této společnosti najdete prkna z dřevoplastu v šesti různých dřevěných odstínech. Pokládka prken je velmi jednoduchá, především díky spojovacím klipům v mezeře mezi prkny. Kromě samotných prken nabízí také Fasády & Terasy s.r.o. komplexní příslušenství pro realizace teras z tohoto materiálu.

Kompletní informace a nabídku můžete najít přímo na www.fasadyaterasy.cz.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *