Koupací sezóna je na spadnutí! A máte se v čem koupat?

Není nad to se po horkém dni, od kterých nás dělí jen pár týdnů, svlažit ve vlastním bazénu, nemyslíte? A to v kteroukoliv denní i noční dobu. A klidně i na Adama. Při koupání ve vlastním bazénu zkrátka máte absolutní svobodu. Nezní to lákavě?

Výběr svého nového bazénu v žádném případě neuspěchejte. Je-li v hledáčku vašeho zájmu bazén, který vás bude těšit, ne přidělávat vrásky na hlavě, buďte připraveni si za něj i připlatit. Následná péče o vodu, bez které se provoz žádného bazénu neobejde, si přeci jen žádá své a usnadníte si ji mimo jiné i volbou správného modelu.

 

Bazény do země

Toužíte-li po opravdu kvalitním bazénu, zaměřte svou pozornost na zahradní bazény zapuštěné do země, se kterými si přeci jen užijete největší pohodu. Pořídíte-li si navíc k bazénu i kvalitní bazénové zastřešení, prodloužíte si svou koupací sezónu až na celých šest měsíců v roce!

 

Koupání v zimě? Proč ne

A s výkonným tepelným čerpadlem se budete moci koupat až do prvních zimních měsíců. Věřte, že taková koupel ve vyhřátém zastřešeném bazénu, na který se snášejí první sněhové vločky, má rozhodně co do sebe. Zážitkem je ovšem i koupel v letním dešti.

 

Bazény Rentmil

Velmi kvalitní plastové venkovní bazény najdete například v nabídce společnosti Rentmil, s.r.o. (www.rentmil.cz), jež ovšem není jen bazénovým dodavatelem, ale přímo i výrobcem. Jedny z nejkvalitnějších bazénů na český trh dodává již od roku 2002. Sedmnáctileté působení na trhu je poměrně slušnou zárukou solidnosti firmy i samotné kvality jejích produktů.

 

Bazény levné i luxusní

Na výběr máte velmi luxusní bazény i bazény cenově dostupnější (nejmenší obdélníkový bazén o rozměru 4 × 2 metry vás vyjde na pouhých 21 tisíc korun!) stejně jako bazény různé délky, hloubky, barvy i vzorů.

 

Typový, nebo na klíč?

Bazén můžete mít typový, jejž si vyberete v katalogu společnosti, či přímo vyrobený na míru vašim potřebám. Nebo potřebám pozemku, na němž se bazén bude nacházet. Takový bazén na klíč v tomto případě bude přesně zaměřen přímo u vás na zahradě, vyroben a zprovozněn. Součástí dodávky samozřejmě je i veškeré bazénové příslušenství nezbytné pro bezproblémový provoz bazénu. Skočit do něj už budete muset ale vy. Tak neváhejte, bazénová sezóna se opravdu nezadržitelně blíží!

1 komentář

  1. DonaLabuznikova

    25.5.2020 at 19:55

    Já jsem hodně často chodívala plavat do našeho veřejného bazénu, ale po tom co nehorázně zdražili permanentku jsem jsem na to vykašlala a nakonec si objednala bazén z https://www.albixon.cz/bazeny/ přímo domů na naši zahradu. Cenově to vychází podobně, bazén mám pro sebe a navíc ani nemusím nikam dojíždět, takže super.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *