Přístřešek pro auto skvělé zimní řešení

Rozhodně se na první pohled nemůže pochlubit domnělou ochranou, kterou nabízí klasická zděná garáž, ale i tak přináší výrazné zvýhodnění i v probíhající zimní sezóně. Přístřešek na auto se preferuje jako rychlé a cenově dostupné řešení k vytvoření parkovacího místa. Bez hloubení základů a dalších náročných stavebních zásahů si ty nejsnadnější z nich dokážete postavit svépomocí, ale jak je to s jejich ochranou v zimě? Dokážou přístřešky pro auta zabezpečit váš vůz nebo se jedná výhradně o letní parkování s efektivní ochranou před UV zářením?

 

Přístřešek pro auto v zimě

Přístřešek pro auto oceníte nejen v letním počasí a při parkování s nedostatečnými zkušenostmi, ale i v zimní sezóně, která aktuálně prostupuje do našich životů. Právě v zimě, kdy se na scéně objevují nepříjemné plískanice se vaše vozidlo stává náchylnější ke korodování a výskytu rzi. Jediný způsob, jak tomuto nevratnému defektu předejít se skrývá v zajištění optimální cirkulace vzduchu.

Přístřešek na auto vám tyto podmínky poskytne zcela přirozeně bez pomoci další techniky. Parkování pod odolnou střechou za současné absence jakékoliv stěny přináší mnohem efektivnější výsledky, než dokáže poskytnout garáž. V tamním prostoru většinou zápasíme s nedostatečným odvětráváním a nadměrnou tvorbou vlhkosti. Ta se pak podepisuje na případné korozi nejvíce.

Z čeho si přístřešek pro auto postavit?

Při výběru materiálu zohledněte především stávající vzhled a dispozici nastaveného konceptu venkovního stylu vašeho bydlení. Ke dřevostavbám se nabízí přístřešek pro auto z dřevěných profilů a k moderně laděnému domu pak nejlépe koresponduje hliníková konstrukce. Důležitá otázka přichází i při výběru zastřešení, zde doporučujeme sáhnout po stále oblíbenějším polykarbonátu, který dokáže odolat jak silnějšímu krupobití, tak i UV záření současně.

Při své volbě nezapomeňte promyslet velikost přístřešku. Raději si nechte postavit větší a zbylý prostor využijte k uskladnění jízdních kol nebo zahradní techniky. Kromě toho si usnadníte i parkování a budete připraveni na případné rozšíření vozového parku.

Více informací o přístřešcích na auto naleznete na webových stránkách www.hobbytec.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *