Zahradní domek pro uskladnění podzimního nářadí

Koníček, ale také povinnost, to je pro většinu z nás práce na zahradě. Na jaře vše pečlivě zasadíme, staráme se a běháme okolo, v létě a na podzim se těšíme z plodů naší zahrádky a na podzim je nutné vše s pečlivostí uklidit a zazimovat, včetně vašeho nářadí.

I když třeba ze začátku nemáte zahradnického nářadí příliš a vystačíte si s motyčkou a nůžkami, postupem času tohoto vybavení neustále přibývá. Některé si koupíme, některé získáme třeba darem od rodiny, ale množství se zvětšuje a s ním i potřeba mít kam veškeré vlastněné nářadí uklidit. Skvělým řešením jsou kvalitní zahradní domky, kde můžeme vše na zimu uložit a mít tak nářadí v suchu a v pořádku. Zahradní domky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, odolné veškerým nástrahám počasí a tak můžete bez obav vše potřebné do domku uskladnit a nebát se, že na jaře už nebude nic z toho použitelné.

Kromě nářadí ale můžeme bez veškerých obav uskladnit třeba i část úrody, pokud tedy nemáte jinou možnost, nebo si ze zahradního domku udělat sklad i pro váš zahradní nábytek a potřeby k odpočinkové činnosti jako je třeba jen posezení s přáteli u grilu. Čím delší dobu zahrádku vlastníme a čím více času na ní pak trávíme, tím více různého vybavení a nářadí potřebujeme a máme. Je to logické, každý chce mít pro svůj koníček a rovněž odpočinek ty nejlepší podmínky, samozřejmě se ale pak vystavíme problémům, jak všechny věci uskladnit.

Můžeme je částečně uskladnit třeba ve své garáži, ale i přes zimu je občas potřeba na zahradě něco udělat a tak je dobré mít nářadí spíše po ruce a ne někde zahrabané za autem. Domů si zahradní výbavu stěhovat nechceme a pakliže kromě všech lopatiček, hrabiček a rýčů máme třeba i kolečko a několik kbelíků, už nám nebude stačit jen malá krabice strčená na půdě. Pro bezpečné uskladnění nářadí a vybavení na zimu budeme potřebovat mnohem větší prostor, ideálně samostatný. Právě zahradní domek, který umístíme na exponovaném místě zahrady, se jeví jako ideální řešení a budeme tak mít vše potřebné kdykoli po ruce v jakoukoliv roční dobu.

1 komentář

  1. nina

    1.7.2019 at 15:37

    Dobrý den. Né vždy je to ale dobré řešení. My jsme měli toto http://skladovani-profigroup.cz/ pro věci, které nebylo kam dát a teď jsme přidali i zahradní věci přes zimu 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *