Výletnická sezóna začíná!

Venku už je konečně příjemně a tak každý, kdo má rád dobrodružství, domlouvá ubytování, balí tašky a víkend jede strávit někam do přírody. Ať už upřednostňujete sport a vyrazíte s partou přátel na kola, nebo máte rádi relaxování při procházkách s dětmi, nebo domácími mazlíčky, každé dobrodružství začíná až ve chvíli, kdy se zaklapne kufr od auta a vyrazí se! Co si na takový podzimní výlet do přírody ideálně zabalit? Za nás je to určitě mobilní čistič, díky kterému můžete své pohorky, kočárky, kola a ostatní výbavu jednoduše umýt po každém výletě. Věci naskládáte do auta už čisté a tak nezbývá tolik uklízecích povinností na doma.

Pro milovníky dobrodružství, kteří jednoduše jen tak doma neposedí je mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Chcete se podívat, jak mobilní čistič funguje? Prohlédněte si video.

Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě do přírody celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.

Další šikovné tipy najdete na www.karcher.cz nebo na www.svetcisteni.cz .

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *