Proč si pořídit zahradní stan?

Zahrada je obvykle naším druhým domovem. Zušlechťujeme si ji k obrazu svému, abychom v ní mohli trávit chvíle odpočinku a pohody. Není nad to sednout si na lavičku do stínu stromů a poslouchat zpěv jarních ptáků, nebo si lehnout na lehátko a užívat si první teplé sluneční paprsky. Aby se vám na zahradě dobře „vegetilo“, je vhodné si na ní zřídit  potřebné zázemí.

Takové zázemí může poskytnout zahradní stan, který zastřeší potřebnou část zelené plochy, poskytne úkryt před nepřízní počasí, poslouží jako uložiště věcí a hlavně nenaruší estetický ráz přírodně laděného území. Do zahradního stanu je možné umístit posezení, občerstvení, ale i zde   umístit zázemí pro děti. V neposlední řadě je dobré zmínit, že stan je možné na zahradě ukotvit trvale nebo dočasně, respektive dá se koupit nebo jen pronajmout.

 

Celoroční použití

Zahradní stany se dají užívat celoročně. Jsou vyrobeny z mohutnější vyztužené konstrukce, kvalitní nepromokavé textilie, s možností hermetického uzavření a hlavně možnosti stan bez problému vytopit. Stanový přístřešek odolá větru, dešti, sněhu i nižším teplotám. V případě, že se stan uzavře a uvnitř se vytopí, je možné v něm prožít hezké chvíle na podzim i v zimě. Ze stanu se tak může stát příjemná, originální oáza, v níž ráda spočine celá rodina.

Pořídit si zahradní stan nůžkový je výhodnější, než stavět objekty s pevnými základy. Stan je variabilnější, co se týká umístění. Je možné ho libovolně přesunout podle potřeby. Oproti jinému objektu je i finančně výhodnější. Jeho pořizovací náklady jsou několikanásobně nižší. Ušetřené peníze si pak lze užít mnohem příjemněji.

 

K čemu stan?

A co když jeden stan nestačí? Díky možnosti spojováni lze bezproblémově zastřešit až 300 metrů čtverečních plochy. Nůžkové stany se skládají z ocelové nebo hliníkové konstrukce a dvouvrstvého impregnovaného polyesterového pláště o hustotě 230g/m2. Stan vyniká snadným systémem rozkládání a bezproblémovou údržbou.

Stany se nejčastěji využívají pro catering, rauty, svatby, garden party, zastřešení bazénů, prostory k uskladnění zboží (zahradní pavilony, stavební pavilony, atd.). Stany MP Tent mají charakter dlouhé trvanlivosti, možnosti všestranného využití v terénu, bezpečného použití, dostupnosti náhradních dílů a v neposlední řadě jsou estetické a vkusné. Ostatně, přesvědčte se sami!

1 komentář

  1. petr

    5.4.2020 at 17:09

    Zahradní stan se stal neodmyslitelnou součástí naší zahrady. Původně jsme kupovali jen jako stan na oslavu. Od té doby jsme ho ale ani nesložili, využíváme celé léto. Kupovali jsme narychlo přes http://www.expodum.cz a jsme maximálně spokojeni

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *