Sekačka Fieldmann FZR 4615

Při hledání kvalitní sekačky pro vaší zahradu potažmo jakýkoliv travnatý pozemek musíme zohlednit hned několik důležitých aspektů. Pokud se nechcete trápit s manuálními stroji, zaměřme se na aktuální trhovou nabídku s moderními pomocníky. Tentokrát si můžeme představit sekačku Fieldmann FZR 4615, která je vhodná pro majitele pozemků s plochou okolo 1 000 metrů čtverečních. Ještě před samotným nákupem sekačky se projděte po svém pozemků. Možná se vám Fieldmann zamlouvá a dost možná přemýšlíte o jeho koupi. V případě, že vlastníte pozemek s poloviční výměrou, bude vám tento typ sekačky spíše na obtíž. Vždy se počítá s plochou určenou k sečení. Pro Českou republiky je přímo typické, že se nestíhá sekat častěji než jednou týdně, proto popřemýšlejte po vysokém šasi.

Vysoké šasi a dobře nastavený výletový otvor

Vysoké šasi u českých sekaček je přímo nutností, tedy za předpokladu, že neplánujete prosedět celé léto v rodinném domě. Vysoké šasi se hodí všem, co chtějí cestovat. Sekačka Sekačka Fieldmann FZR 4615 poskytuje výškou sečení od 25 do 75 mm.

Nadále disponuje sběrným košem o objemu 60 litrů, který se dělí na plast a textil. Srdcem celé sekačky se stává výkonný čtyřtaktní motor OHV, 139 cm kubických s 2,5 kW. Šasi je ocelové a záběr sečení zkonstruován na 46 cm.

Sekačka pro náročné

Při nákupu sekačky se vyhněte již tradičně proslulé strategii, při které zákazníci hledí pouze na cenu. Především by vás měla zajímat kvalita a další technické vlastnosti napovídající, jestli se k vám daný typ pomocníka vůbec hodí. Sekačka Fieldmann FZR 4615 pro lepší komfort disponuje centrálním nastavením výšky do 8 pozic.

Skvělým příslušenstvím je i panel s přihrádkou na drobnosti a další cennosti, které při sekání nechcete ztratit. Při práci určitě oceníte měkčený potah madla tlumící jakékoliv vibrace. Vaše klouby jsou tak maximálně chráněné před nepříjemnými otřesy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *