Senzační doplňky do zahrad předčí vaše očekávání

Každá zahrada je tak krásná, jak si jí vyzdobíte či naaranžujete. Rostliny jsou již dávno zasazené, stromky se připravují na podzimní opad a v moderní dřevěné kůlně stojí veškeré potřebné náčiní k udržování zahrady v kondici. Možná to však postrádá ještě malou výpomoc z velmi oblíbené kategorie společnosti Vladeko, která se nazývá doplňky do zahrad. Právě v této oblasti naleznete možná přesně to, co vaše zahrádka a celkový vzhled pozemku ve skutečnosti potřebuje. Bez dekorace nepůsobí žádné prostory útulně. Doplňky do zahrad s promyšleným designem a kladeným důrazem na maximální estetiku dokážou povznést jakoukoliv zahrádku do lukrativnějších sfér. Nechte se upoutat pohádkovou atmosférou jednotlivých produktů.

Studna jako z pohádky

Pohádková atmosféra dekorativního sortimentu dýchá z každého záhybu. Představme si například stylovou dřevěnou studnu s vnitřním průměrem 125 cm. Její výška v hřebeni je stanovena na 210 cm. Pokud by vás zajímala, z čeho je vyrobena střecha, tak z biodesky, na níž je asfaltový šindel.

Pro lepší zacílení do přednastaveného zahradního konceptu si můžete vybrat celkem ze tří barevných variant, a to z červené, hnědé nebo zelené. Součástí objednávky je stylový okov na řetězu. Studna samozřejmě slouží jako dekorace, tudíž je vhodná na zakrytí již postavené betonové skruže, která kazí vzhled zahrádky.

Stylová poštovní schránka

Přemýšleli jste někdy nad svou poštovní schránkou? Dekorace má mnoho podob, proč tedy nedat šanci i tak na první pohled obyčejné věci, jako je doručovací zásuvka. Poštovní schránky je vyrobena z kvalitního tvrdého listnatého dřeva a je plně uzamykatelná.

Dvířka jsou navíc zdobená řezbou v typickém tvaru pošťácké trumpety. Na stříšce nechybí již tradiční asfaltový šindel, který chrání materiál před promoknutím a další nepřízní klimatických podmínek. Poštovní schránka je dodávaná bez povrchové úpravy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *