Vhodné plemeno do bytu? Jednoznačně malé

Soužití s pejsky v malých domácnostech či bytech je na denním pořádku a dnes už se nad touto skutečností snad nikdo nepozastaví. Horšíje to v případě, kdy jsme donuceni prodat svůj dům a přestěhovat se za prací či z jiných důvodů do menšího bytu. Pokud navíc vlastníte pejska větších rozměrů dostáváte se do velice nepříjemné situace. Neříkáme, že je soužití s větším psem v malém bytě nemožné, ale zvíře je postaveno do neobvyklé role, která je proti jeho základním potřebám. Malé plemeno se dokáže velice rychle adaptovat a navíc nevyžaduje tolik pohybu, což se například o labradorech nebo rotvajlerech říci nedá. Rovněž se nesmí zapomínat na kvalitní granule pro dospělé psy malých plemen, jejichž složení jim dodá vše, co pro svůj život potřebují.

Kvalitní krmiva pro psy stojí za vším

Funguje to naprosto stejným způsobem u všech živých tvorů na naší planetě. Jakmile si navykneme na nesprávné jídlo, je jen otázkou času, kdy se objeví první příznaky civilizačních chorob. Těmi trpí i psy. Je to z toho důvodu, že jim dáváme jídlo od stolu, které do jejich jídelníčku vůbec nepatří.

Musíme si uvědomit, že pejsek není odpadkový koš na nožičkách, ale tvor se svými potřebami. Kvalitní krmiva pro psy jsou jediným řešením, jak docílit plně harmonizujícího stavu a nastolit v jejich organismu funkci bez jakýchkoliv chyb.

I štěňata mají své potřeby

Při hledání vhodného krmiva se určitě nezaměřujte na nejnižší cenu. Levné granule a další krmivo z tradičních obchodních řetězců by mělo fungovat pouze jako náhražka ve chvílích, kdy vám dojde to kvalitní. Rovněž musíme zohlednit věk pejska.

Taste of Wild pro štěňata je složeno převážně z vysoce kvalitního bizoního masa. Granule jsou vhodné pro všechny štěňata jakýchkoliv plemen. Jedná se o superholistické prémiové krmivo těch nejvyšších kvalit. Toto krmivo dokonale odráží stravu divých šelem, a tím vašemu mazlíkovi přibližuje život v prériích. Pokud pejska do bytu, tak jedině malé a na pečlivě složené stravě.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *