Zahradní jezírka pro navýšení komfortního vzhledu

Při hledání zcela nových prvků pro vaší zahradu je nutné se rozhodnout, zda máte zájem o decentní doplňky nebo razantnější zásah do celkového vzhledu tohoto prostor. Společnost Hizol na to jde přímo a vylepšuje styl zahrad po celé republice více jak 20 let. Zahradní jezírka jsou nepostradatelnou součástí navýšeného komfortu celkového užívání odpočinkové zóny. Vodní plocha dokáže uklidnit a po psychické stránce harmonizovat mysl. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a rozhodněte se pro zahradní jezírko s doživotní zárukou. Nechte si vyhotovit zahradní jezírko dle svých individuálních představ a svěřte se do rukou profesionální společnosti.

Materiál pro zahradní jezírka a jeho vlastnosti

Pro výstavbu kvalitního zahradního jezírka s odpovídající životností se používá nadstandardní fólie Likolit. .Ve své podstatě jde o fólie z neměkčeného PVC. Tato unikátní fólii umožňuje výstavbu zahradního jezírka v jakémkoliv tvaru. Nebojte se tedy experimentovat či požádat o méně atypický tvar.

Folie Likolit je maximálně pevná a zároveň disponuje obrovskou pružností. Kromě jiného má slušnou odolnost vůči prorůstání kořínků. Nemusíte se tedy obávat, že by pěstované rostliny jakýmkoliv způsobem poškodily, nebo dokonce protrhly stěny fólie.

Jaká je cena zahradního jezírka

Určitě vás při výstavbě bude zajímat, jaká je cena zahradního jezírka a kolik je třeba uvolnit finančních prostředků. Na tuto celkem jednoduchou a logickou otázku vak neexistuje jednoznačná či univerzální odpověď. Každá zakázka je jiná a setkává se s odlišnými pracovními postupy, a to i z pohledu časové náročnosti.

V případě přesné ceny není nic jednoduššího, než zavolat přímo společnosti Hizol. Pamatujte, že čím více informací společnosti zašlete tím více bude výsledná cena přesná. Cenová nabídka bude na základě vašich informací vyhotovena a zaslána zdarma nazpět.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *