Sněhové frézy z HOBBYCENTRUM

ipravte se na sněhovou nadílku a pořiďte si právě teď kvalitní sněhovou frézu od světových výrobců! Díky ní je odklízení sněhu snadné a rychlé s minimem námahy. Firma Hobbycentrum nabízí mnoho druhů sněhových fréz z více cenových kategorií, které využijete jak pro průběžné odmetení sněhu okolo vašeho domu, tak i pro profesionální úklid a údržbu velkých ploch. Vybrat si můžete sněhové frézy od renomovaných a prověřených výrobců Husqvarna, Stiga, Partner, Jonsered, MTD, Cub Cadet, AL-KO, Murray a Canadiana, ale i od  dalších výrobců méně známých značek sněhových fréz.

Jednostupňovou nebo dvoustupňovou sněhovou frézu?

Sněhové frézy obecně dělíme na dvě kategorie. Tou první jsou jednostupňové sněžné frézy, které uplatníte především pro vaši domácnost a soukromé účely na menších městských plochách s malým spadem sněhu. Tyto sněžné frézy jsou ideální pro odklizení čerstvého sněhu z chodníků, betonu či dlažby. Dvoustupňové sněžné frézy se od jednostupňových liší především tím, že sníh nabírají jednou rychlostí v 1. stupni a mají navíc přidaný 2. stupeň, který zrychlí výhoz sněhu do větší dálky. Je to praktické zejména na dvorech a parkovištích firemních areálů, kde je potřeba sníh odhodit dále než jen těsně na stranu vedle cesty, jako je tomu u jednostupňových fréz.

Oba druhy sněhových fréz se hodí na čerstvý sníh. Nelze tedy technicky zajistit odklizení a zpracování zmrzlého sněhu, pokrytého ledovou krustou, jelikož by docházelo k ucvakávání střižných kolíků na šneku frézy, aby se ochránila hliníková převodovka, která by se jinak poškodila.

 

Sněhové frézy pro sezonu 2015/2016

Pokud hledáte sněhovou frézu, která se prokouše nepoddajným a mokrým sněhem, doporučujeme vám třístupňovou novinku od firmy Cub Cadet s revoluční třístupňovou technologií. Hledáte kvalitu a však za nižší cenu? Potřebujete frézu k úklidu sněhu okolo domu? Bude pro vás vhodná sněhová fréza MTD, která je určena na menší plochy do nižších poloh. Mezi levnější a kvalitní sněhové frézy se řadí také fréza AL-KOSnowLine 55 E nebo Stiga Snow Patrol.

 

Elektrickou nebo benzínovou sněhovou frézu?

Benzínové sněhové frézy mají výkonné spalovací motory, které vám poskytnou dobrý pracovní výkon i v náročném terénu. Elektrické sněhové frézy sice stojí zlomek ceny fréz benzínových, avšak zde hrozí, že kabel nebude ve sněhu vidět a zamotá se vám do frézy, čímž způsobí zkrat.

  

Jak vybrat sněhovou frézu v Hobbycentrum

V Hobbycentru Radotín vám naši proškolení pracovníci rádi pomohou s výběrem té správné sněhové frézy a dají cenné rady, které byste při koupi sněhové frézy měli zohlednit. Nově jsme pro vás otevřeli i pobočku Hobbycentrum Příbram. I zde nabízíme mnoho druhů sněhových fréz od osvědčených výrobců. Vybrat si můžete také z více cenových kategorií přesně takovou sněhovou frézu, která bude odpovídat vašim požadavkům a potřebám.

Těšíme se na vaši návštěvu,

Hobbycentrum

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *