Úkryt pro váš automobil s perfektním designem

Automobil je v dnešním světě brán jako člen rodiny. Svého otce nebo děti také nenecháváte v nepříznivých klimatických podmínkách stát na jednom místě před domem, proč to tedy dělat svému vozu, když se nabízí velice elegantní řešení v podobě hliníkové robustní konstrukce? Garážové stání je jasným předpokladem prodloužené životnosti automobilu.

Pokud se nyní obáváte velkého stavebního zásahu do konstrukce svého domu, tak nemusíte. Máme pro vás samonosné garážové stání z hliníku, k němuž si nachází cestu stále větší počet zájemců z celé Evropy. Nyní se podíváme na detailnější popis, který nám přiblíží, o co se vlastně jedná.

 

Samonosné garážové stání

Představme si hliníkové samonosné garážové stání z eloxovaného hliníku, které nevyžaduje žádné speciální kotvení ke stavbě, čímž odpadají všechny problémy s rozsáhlými a finančně nákladnými stavebními úpravami.

Krytina nad vozidlem je zhotovena z dutinkového polykarbonátu, který disponuje oboustranným UV filtrem. Kromě toho je střecha vždy obdařena dokonalou izolační vlastností a stoprocentní ochranou proti UVA záření. Nohy mají šedou povrchovou úpravu docílenou práškovým nanesením tak, aby vše vzhledově dokonale zapadlo k barvě hliníkových profilů.

 

Hliníkové garážové stání – a co stavební povolení

Hliníkové garážové stání se kotví rovnou k betonu za pomocí železných nohou, které mají opětovně šedou povrchovou úpravu. Železné nohy se kotví přišroubováním za pomocí chemické kotvy. Otázkou však zůstává, jestli je na tento přístřešek pro vozidlo nutné stavební povolení.

Nikoliv, luxusní design garážového stání si bez jakékoliv nutnosti povolení postavíte svépomocí za tři hodinky svého času společně s jedním kamarádem. Pokud patříte do skupiny zkušenějších , určitě to hravě zvládnete i sami a navíc získáte zcela bezúdržbový přístřešek.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *