Užijte si luxusní grilování díky důmyslně řešenému grilu na uhlí

Jestliže máte terasu, zahradu nebo rovnou útulnou chatu, jistě se řadíte k těm, kteří v teplých měsících usednou ven a připraví si lahodné grilované pokrmy. Aby byly skutečně chutné a voňavé, je dobré mít nejen šikovné ruce a umět maso naložit, tak akorát dochutit a hezky naservírovat, ale také mít k dispozici kvalitní gril. Už po mnoho let patří k velmi oblíbeným grily na uhlí.

 

Podle čeho vybrat ideální gril

Jiné grily na uhlí budou zajímat pár seniorů, kteří si připravují grilované speciality jen tu a tam, a jiné velkou rodinu, která ještě jednou za týden pozve široké příbuzenstvo a tráví celé odpoledne společně na zahradě.

Stěžejní je určitě velikost plochy na grilování, počet ohnišť, ale také možnost odležení si pokrmů na odkládací plochu. Někdo bude od grilu očekávat jen možnost grilovat, ale mnozí chtějí gril využít i pro pomalé dušení, pečení nebo uzení. Zaměřte se i na materiál, z něhož je gril zhotoven, aby vám vydržel nebo ošetření žáruvzdornou barvou.

 

Ochutnejte pokrmy nejen grilované

K TOP produktům pro své rozmanité použití, ale i kvalitní zpracování a vysoký rozsah teplot při úpravě pokrmů, patří keramický gril HECHT FERNO BLACK. Rozsah teploty je 100 – 425 °C, což u jiných grilů nedosáhnete. Díky důmyslné konstrukci se teplota rovnoměrně rozkládá v 2 cm silné keramické stěně, a tak je možné udržovat dlouhodobě vysokou, konstantní teplotu a zároveň i vysokou vnitřní vlhkost při pečení. Nedochází tolik k vysoušení pokrmů ani při pomalém, dlouhém dušení. Gril je úsporný, v porovnání s ostatními spotřebujete jen cca 50 % uhlí. Nechybí vestavěný teploměr, samočisticí funkce nebo pojezdová kola. Kompletní informace najdete na cz.hecht.cz.

Podívejte se i na zboží v akci a za jeho nákup díky příjemným slevám značně ušetřete.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *