Vysmátá, s trpaslíky, romantická či vodnická – i taková může být vaše zahrada

Zahrada je nyní v létě vlastně naším druhým obývacím pokojem. Ti šťastní, kdo mají zahradu, na ní chtějí trávit co možná nejvíce času. Nejdůležitější ze všeho je, abychom se na zahradě cítili v pohodě a v klidu. Příjemný pocit pomáhají vytvořit vhodně zvolené zahradní dekorace. V tomto článku najdete hned několik tipů na klasické ale i poměrně neobvyklé zahradní dekorace. Které se vám líbí nejvíce?

Zahrada plná úsměvů

Kde jinde se smát, než právě na zahradě. Nová řada usměvavých zahradních dekorací dokáže z každého místa vytvořit zóny pohody. I na vaší zahradě by měly stát netradiční usměvavé kameny. Jejich výhoda je ta, že nejenže skvěle vypadají, ale jsou vyrobené z mrazuvzdorné keramiky, takže mohou na zahradě zůstat celý rok. Co říkáte na tyto Květináče s obličejem, super, že?

Zahrada elegantní s trpaslíky

Trpaslíci na zahradě rozhodně nejsou známkou nevkusu, právě naopak. Je ale důležité vybrat trpaslíky, kteří vypadají elegantně. Ty nejdete v nabídce e-shopu bydlenijehracka.cz. Pokud trpaslíky na zahradu budete dávat, pamatujte, že méně znamená více. Nesnažte se vytvořit velkou kolonii, ale volte spíše třeba dvě až tři postavičky.

 

Zahrada vodnická – pořiďte si párek!

Pokud máte na zahradě jezírko, nesmí u něho rozhodně chybět hastrman. Aby mu nebylo smutno, pořiďte mu krásnou ženu vodnici. Dobře jim bude v blízkosti jezírka, ale i bez něj. Tyto nádherné dekorace přinesou na vaši zahradu kouzlo pohádek.

 

Králíčci, ptáčci, pejsek, kočička a řada dalších

Pokud chcete mít na zahradě opravdu veselo, pořiďte si zahradní dekorace v podobě sošek různých zvířat. Variant se nabízí celá řada a je jen na vás, jakou partičku si pořídíte. Vaši zahradu mohou ozdobit i moderní zápichy. Skvěle vypadají třeba žabky nebo ptáčci pod stříškou.

 

Na závěr stačí říct jen jediné – podívejte se na www.bydlenijehracka.cz a vyberte si!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *