Krásně čistá okna i venkovní žaluzie

Také se chystáte umýt okna a venkovní žaluzie, abyste měli doma více světla a vše se krásně blýskalo? Abyste si užili sluneční paprsky a nerušily vás šmouhy a skvrny na oknech? Přitom ale nechcete zbytečně zatěžovat životní prostředí agresivními čistícími přípravky? Právě pro vás bude ideálním řešením mytí oken demineralizovanou vodou.

Firma SAUBERPRO Cleaning vyrobila a dodává na trh jedinečný přístroj na výrobu demineralizované vody REVO SP 7. Tento přístroj reverzní osmózou zbaví vodu všech minerálů. Stačí jej zapojit na přívod vody. Společnost SAUBERPRO Cleaning zajišťuje profesionální mytí oken demineralizovanou vodou po celé České republice. A navíc je jedinou společností v České republice, která se věnuje i profesionálnímu čištění venkovních žaluzií. A při mytí venkovních žaluzií vám samozřejmě umyjí i okna.

 

V čem je demineralizovaná voda tak výjimečná?

Jak jsme už psali, demineralizovaná voda je voda fyzikálně zbavená všech minerálů. A jaké má její používání při čištění oken a žaluzií pozitiva?

· Nemusíte vyčištěné povrchy osušovat, a přesto nevzniknou skvrny a šmouhy

· Není nutné používat žádné agresivní čistící přípravky, postačí samotná voda. Tato metoda je tedy šetrnější k životnímu prostředí

· Mytí demineralizovanou vodou je šetrné i k laku a rámům, prodlužujete tak jejich životnost

· Následně se po umytí mnohem hůře usazují nečistoty a povrchy tak vydrží mnohem déle čisté

· Protože povrchy nemusíte osušovat, ušetříte čas potřebný k umytí

Vyzkoušejte i vy profesionální mytí oken a venkovních žaluzií demineralizovanou vodou. Ušetříte svůj čas a výsledek bude stát za to. V SAUBERPRO používají i speciálně vyvinuté kartáče s teleskopickou

rukojetí. Tyto kartáče jsou přímo napojeny na přístroj vyrábějící demineralizovanou vodu. Ta se tímto způsobem dostane přímo na znečištěnou plochu, a to až ve výšce třetího patra. V případě výškových budov a pro těžko dosažitelná místa samozřejmě využívají profesionální horolezce.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *