S letním horkem skoncujte jednou pro vždy

Bez jakéhokoliv zásahu se situace s přehřátým podkrovním prostorem opakuje a věřte, že se to nezmění ani pro tentokrát. Půdní místnosti jsou skvělou volbou rozšiřující obytné možnosti, ale jakým způsobem docílit komfortu, aby se v nich dalo opravdu příjemně žít? Teplota v parných letních dnech je v takových místnostech doslova nevyvětratelná, proto se ptáme, existuje vůbec nějaká možnost, jak tento problém vyřešit?

 

Zateplení Magmarelax vám pomůže

Naštěstí se na současném trhu objevuje skvělá možnost zateplení, kdy se využívá foukaná minerální izolace zvaná Magmarelax. Drtivá většina majitelů nemovitostí se při otázce zateplení zaměřují výhradně na standardní zateplovací systémy, které však nedokážou odstranit problémy s přehřátým půdním prostorem. Starší domy, chaty a paneláky pak vykazují potíže úplně nejcitlivější. Úplně nejlepším řešením je pak zateplit střechu a nechat se přesvědčit o důmyslnosti tohoto kroku.

 

Zateplení ploché střechy

Dvouplášťová konstrukce střech se zatepluje přímo v dutině mezi plášti za pomocí magmarelaxové izolaci. Ta se do tohoto prostoru vhání moderním způsobem za pomocí foukané technologie. Izolace je vyrobena z přírodního čediče a stává se dokonalým izolantem. Mimo jiného dokáže skvěle odolávat ohni, takže navyšuje celkovou požární odolnost domu. Nižší srážení vlhkosti v daných prostorech snižuje i výskyt bodavého hmyzu, plísní nebo hlodavců a navíc nepatří mezi nejdražší služby. Zateplení stropu si může dovolit úplně každý.

 

Zateplení šikmé střechy

Ani majitelé šikmých střech nepřijdou zkrátka. Izolace navyšuje komfort užívání domu jak v letní, tak i zimní sezóně. V létě se zamezuje tvorbě přehřátých místností s nevyvětraným vzduchem a naopak v zimních měsících se vyrobené teplo nevytratí střechou pryč. Foukaná minerální izolace tak vytváří mnohem lepší podmínky k bydlení a navíc šetří náklady spojené s vytápěním. Zateplení půdy pod šikmou střechou vám během několika hodin vytvoří nové obytné možnosti. Ano, jen několik hodin trvá celá realizace objednané služby. Foukaná minerální izolace je moderní službou bez jediného kompromisu.

 

Foukaná minerální izolace

Foukaná minerální izolace patří mezi moderní systémy, který postupně z trhu vytlačuje  nehospodárné a předražené klasické zateplování fasád. Skvělou předností se pak stává rychlost realizace, která nepřevyšuje 3 hodiny a je k ní zapotřebí jen jeden dělník. Při tom se nikterak nenaruší provoz domácnosti, nebude vás rušit žádný hluk a po skončení operace se nemusíte obávat nepořádku. Ihned po skončení je foukaná izolace plně provozuschopná a poskytuje majitelům deklarované výhody. Návratnost tohoto systému je stanovena na 5 let.

Nečekejte na další sezónu a zajistěte si službu ještě tento měsíc na telefonním čísle 800 100 533.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *