Chytrý nájem

V současné nejisté době řada lidí přemýšlí, jak řešit otázku svého bydlení. Jít do pronájmu, kde budu platit nemalé peníze, které ale mizí někde v nenávratnu? Nebo si pořídit vlastní dům na hypotéku a postupně ho bance splácet? Myšlenka vlastního domu je samozřejmě s ohledem na budoucnost mnohem lepší investicí. Avšak celá řada lidí má strach vzít si v této době hypotéku. Někteří ji ani nedostanou, protože třeba nemají dostatečný doložitelný příjem nebo mají z nějakého důvodu zápis v registru dlužníků.

 

Nájem, který je dobrou investicí

A co takhle zvolit variantu, při které se nastěhujete do domu, budete platit nájem a tím budete splácet jeho hodnotu a po nějaké době si dům budete moci za zůstatkovou cenu odkoupit? Že takové řešení neexistuje? Ale existuje! Přišla s ním společnost Ekonomické stavby, která pro své klienty neustále hledá možnosti, jak jim cestu k vlastnímu domu usnadnit. A program Chytrý nájem je jednou z nich.

 

Program Chytrý nájem odstraňuje zásadní nevýhodu nájemního bydlení. Zaplacený nájem totiž nemizí v nenávratnu, protože zároveň splácí cenu vašeho domu. Po 30 letech si pak svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je velmi nízká. Dům ale samozřejmě nemusíte odkupovat až po 30 letech. Může to být i mnohem dříve, třeba ve chvíli, kdy dosáhnete vymazání z rejstříku dlužníků, nebo ve chvíli, kdy bance budete moci prokázat své příjmy a získat standardní hypotéku.

 

Leasing na rodinný dům
Jedná se vlastně o princip leasingu, který je běžný u aut či u spotřebního zboží. Zde také splácením leasingových splátek postupně dochází k zaplacení kupní ceny. Kupovat auta na leasing už jsme si zvykli, ale u rodinných domů se jedná o skutečně převratnou novinku. Řada klientů, kteří si chtějí pořídit vlastní dům, ale hypotéku si z jakéhokoliv důvodu vzít nemohou nebo nechtějí, tento program velmi oceňuje.

 

Další výhody programu Chytrý nájem

Možná se ptáte, jak je to se zárukou na dům a s případnými opravami po dobu, kdy za dům platíte nájem. Po celou tuto dobu je na dům poskytována záruka i servis – jejich cena už je zahrnuta v měsíčním nájmu. Vy se tedy jako nájemce domu nemusíte starat o jeho údržbu, samozřejmě kromě údržby obvyklé. Kromě toho je dům po celou dobu trvání nájmu společností Ekonomické stavby pojištěn. Vy tedy nemáte kromě placení nájmu s domem žádné další výdaje. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří si hypotéku vzít nemohou, zvažte, jestli se vám vyplatí platit běžný nájem, při němž své peníze doslova vyhazujete oknem, a nebo chytrý nájem, při kterém investujete do vlastní budoucnosti.

 

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz„>info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *