Trendy letošního roku

Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, představuje nejnovější trendy letošního roku. Domy plné prosvětlených a otevřených prostor, Františka 5, Katku 24 a Lenku 14.

 

První z novinek, dvoupatrový František 5, na první pohled upoutá velkými prosklenými plochami. Výrazná jsou také atypicky řešená okna v poschodí. Jejich netradiční umístění nechá skvěle vyniknout kombinaci šedých cihel a bílé omítky. V přízemí objevíme již tradiční propojení obývacího pokoje a jídelny, které nabízí prostor k setkávání nejen u večeře, ale i u sklenky vína či sledování televize. V domě o celkové užitné ploše 126,16 m2 dále najdeme tři ložnice a dvě koupelny. Pokud zvolíme variantu splátek v programu Mladá rodina, můžeme si dům pořídit za 9 761,- Kč měsíčně, celková cena domu potom činí 3 050 000,- Kč.

 

Dům František 5

 

Pro příznivce bungalovů si Ekonomické stavby přichystaly novinku s názvem Katka 24. Jedná se spíše o menší dům s užitkovou plochou 89,68 m2. Dispozice 3+1 napovídá, že kromě dvou ložnic a obývacího pokoje, zde najdeme i oddělenou kuchyň. Dominantní je přitom jako již tradičně obývací pokoj, který zároveň slouží jako jídelna. Díky francouzským oknům je přirozeně propojen s venkovní terasou a nabízí tak i dostatek denního světla. Celková cena domu je 2 750 000,- Kč, při využití programu Mladá rodina činí měsíční splátky 8 744,- Kč.

 

 

Dům Katka 24

 

Kolmé pruhy s motivem dřeva lemující okna, to je poznávacím znamením další z představovaných novinek, typového domu Lenka 14. Jedná se o dvoupatrový dům s tradiční sedlovou střechou a přistavěnou garáží. Dům je jako stvořený pro milovníky osvědčené klasiky, která ale v tomto případě není vůbec nudná. Díky dispozici 4+1 a užitkové ploše 171,6 m2 nabízí dostatek prostoru i pro rodinu s dětmi. Je možné ho pořídit za cenu 4 100 000,- Kč, měsíční splátka v programu Mladá rodina na třicet let je potom 13 319,- Kč.

 

 

Dům Lenka 14

 

celým spektrem nabízených domů se můžete seznámit na webových stránkách Ekonomických staveb. Bližší informace lze také získat ve kterékoli pobočce společnosti.

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz„>info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *