Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. – kvalitní stavby domů

Postavit dům je činnost náročná jak finančně tak i fyzicky. Chcete-li postavit svůj dům pohodlně a bez zbytečných nervů, můžete vsadit na společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

Nabídka šitá na míru zákazníka

Nabízíme svým zákazníkům celkem osm variant typizovaných řešení dispozic a tvarů rodinných domů. Díky tomu může společnost zaručit rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována. Velkou výhodou je, že všechny předložené projektové dokumentace je možné upravit dle individuálních požadavků zákazníka.

Dům se speciální garáží „hobby”

V nabídce společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. naleznete i samostatně stojící rodinný dům 7 + 1 s obytným podkrovím a garáží s „hobby”, který lze využít jako dvougenerační. Má také více možností řešení. Tento dům je možné mít s podsklepením. Je také vhodný pro výstavbu ve svažitém terénu. Orientace vstupu domu je severním až severovýchodním směrem.

Pokud plánujete stavbu rodinného domu, naplánujte si ji u společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. 

www.betonstavby.cz .

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *