Plánujete rekonstrukci bytu či domu a potřebujete na pár měsíců někde složit hlavu. Nebo Vám přijede návštěva z ciziny na delší dobu?

Zkušenost naší realitní kanceláře Happy House Rentals s.r.o. je taková, že klienti často hledají byty na přechodnou dobu. I z tohoto důvodu jsme založili divizi Flat In Prague Rentals, s.r.o.

Čeká Vás rekonstrukce nebo Vaše rodina či známí potřebují zůstat v Praze několik týdnů a hotel je pro ně příliš neosobní a drahý? Vyřešíme to za Vás! Máme k dispozici několik desítek bytů pro střednědobý pronájem bytů v Praze. Co to znamená? Zde Vás můžeme ubytovat na několik týdnů až měsíců. Cena měsíčního nájemného je o něco vyšší, než u pronájmů dlouhodobých, ale pokud by jinou volbou měl být hotel, rozhodně ušetříte! V apartmánech je vždy plně zařízená kuchyň, ložní prádlo, ručníky apod. jsou samozřejmostí. Internetové připojení nechybí v žádném bytě, a pokud byste postrádali televizi, majitelé jsou většinou ochotní ji pořídit. Jak naši majitelé, tak i my razíme heslo „Náš klient – Náš pán“.

Nájemné zahrnuje poplatky za energie a služby, o nic se nestaráte! Kauce se liší podle doby pronájmu. U střednědobých pronájmů (pobyt delší než měsíc) je obvykle ve výši jednoho měsíčního nájemného, u kratšího ubytování (pobyt na pár dní) záleží především na  velikosti a vybavení bytu, většinou se jedná o 50-100% jednoho měsíčního nájemného. Na našem portále www.flatinprague.com si sami můžete vybrat jak lokalitu, tak i apartmán. Nebo nám sdělíte termín a požadavky a my Vám rádi připravíme vhodné nabídky.

I pro obyvatele Prahy to může být zajímavá zkušenost – bydlet nějaký čas v jiné části Prahy. Cizinci jsou nadšeni, cítí se skoro jako doma a neplatí tolik jako v ubytování hotelového typu. Pokud by se Vám během pobytu vyskytl jakýkoliv problém, náš makléř je vždy k dispozici. V případě havárie pomáháme majiteli, máme kontakty na síť opravářů a řemeslníků.

Máte nějaký dotaz k naší oblíbené divizi střednědobých pronájmů? Volejte, pište!

Pokud odjíždíte na pár měsíců mimo Prahu, rádi Váš byt nabídneme klientům. Nemusíte se obávat, že se vrátíte domů a najdete kůlničku na dříví. Neříkáme, že problémy se nevyskytnou, ale ještě se nám během skoro 15 leté praxe nestalo, že by byl byt vykraden nebo zničen. Výši kauce si můžete stanovit i Vy sám, pokud je vybavení Vašeho bytu nadstandartní.

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *