Na které developerské projekty v Praze se vyplatí zaměřit pozornost?

Chcete bydlet v Praze v moderním bydlení některého z nových pražských developerských projektů? Rozsáhlá nabídka vás jistě potěší. Na pražském území totiž v současnosti působí hned několik developerských společností, které vystavují nové projekty a rozmísťují je po celém území našeho hlavního města i blízkého okolí. Komplexní nabídku projektů od různých pražských developerů se vyplatí hledat na specializovaných serverech. Jedním z nich je například bytyprodejpraha.cz. Nyní si představíme 3 projekty, které se rozhodně vyplatí sledovat.

 

Praha 15 představuje Nové Měcholupy VI

Pokud nejste zrovna milovníci bydlení přímo v centru města a upřednostňujete raději klidnější okrajové části Prahy, zaměřte svou pozornost na projekt Nové Měcholupy VI na Praze 15. Projekt je tvořen devítipodlažním bytovým domem v klidné lokalitě plné zeleně a kontaktu s přírodou. Výhody této lokality jsou ale i při cestách do centra Prahy, kam se pohodlně dostanete za 20 minut. Celkem je v tomto projektu nabízeno 95 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 5+kk. Bytové jednotky jsou vybaveny balkony, terasami i střešními terasami.

 

Praha 4 představuje Michelské Zahrady

Pokud naopak jste zastánci bydlení přímo v centru dění a chcete si užívat velkoměstský život, přímo pro vás je tu připraven projekt Michelské Zahrady. Ten je totiž zasazen do prostředí velmi atraktivní lokality Prahy 4, blízko centra. Projekt tvoří je tvořen bytovým komplexem, ve kterém je kladen hlavní důraz na soukromí a dostatek životního prostoru. Na výběr je hned 40 bytů s dispozicemi 1+kk až po 5+kk. Rozlohy bytů jsou od 34,7m2 až po prostorných 119,9m2.

 

Praha 10 představuje Domy Štěrboholy

Při vybírání bydlení v Praze se nemusíte spoléhat jen nabídku nových bytů. Těch je na pražském trhu sice většina, ale nechybí ani projekty rodinných domů. Důkazem jsou například rodinné domy Štěrboholy na Praze 10. Lokalita nabízí bydlení v klidném prostředí se všemi potřebami a skvělou dostupností do Prahy. Projekt je tvořen řadovými domy s dispozicemi 4+kk, a rozlohou od 118m2 do 140m2. Každý dům disponuje vlastním vnitřním a vnějším garážovým stáním, nadstandardní vnější architekturou a moderním vybavením s vysoce kvalitními materiály.

Detailní informace o projektech i nabídku ostatních pražských novostaveb najdete na www.bytyprodejpraha.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *