Moderní řešení vašeho bydlení – prosklené fasády

Společnost Albo si zakládá na preciznosti svých výrobků, právě z těchto důvodů ji můžeme řadit mezi přední výrobce dřevěných oken, vchodových dveří, ale i prosklených fasád a dalších výrobků. Sortiment si po každé zachovává maximální kvalitu provedení, který se následně odrazí na spokojenosti zákazníků.

Prosklená fasáda
Hledáte ideální a především kvalitní řešení obvodových stěn vašeho domu, podniku nebo prodejny? Nechte zákazníky nahlédnout do útrob svého podniku a objednejte si prosklené fasády.
Prosklená tabule se dá vsadit přímo do fasády. Rovněž si můžete nechat zhotovit otevírací okna i dveře. Jde o ideální šanci, jak nalákat do své prodejny více zákazníků. U společnosti Albo si na své přijdou i nejnáročnější klienti s požadavkem na maximální kvalitu provedení.
Zdvižné odsuvné stěny
Pro terasy a bezbariérové bydlení jsou vhodné tzv. zdvižné odsuvné stěny. Potěší všechny zákazníky s nutností bezbariérového zpřístupnění všech částí bydlení. Stačí jen odsunout velkoplošné křídlo a vstoupit na terasu.
Zdvižný systém je obdařen prvotřídním kováním s velmi snadnou obsluhou otevírání. Zapomeňte na fyzicky náročné zvedání a nechte se okouzlit moderním systémem. Vyberte si z mnoha variant a přizpůsobte si své bydlení k dokonalosti.
Pokud vás zajímají i další informace, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://www.albo.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *