Trio, Pod Úvalskou cestou a Domy Šterboholy – velice atraktivní možnosti bydlení i pro vás!

Jestliže v současné době uvažujete nad koupí nového bytu či domu, potom jistě víte, že to není zrovna jednoduchá věc. Jestliže chcete najít komfortní bydlení v Praze či v její těšné blízkosti a nechcete se spokojit s průměrem, máme pro vás hned 3 opravdu luxusní nabídky. Co na ně říkáte?
 
Trio residence – výjimečné bydlení pro náročné
Mezi nejzajímavější projekty současné doby patří majestátní rezidence Trio. Jedná se o super moderní developerský projekt, který nabízí nadstandardní bydlení v lokalitě Praha 5 – Zličín. Nabízí tři bytové domy s byty o dispozicích 1+kk až 4+kk s obytným prostorem od 46m2 do 114,5m2. Byty mají moderně řešené prostory a jsou vybaveny mnoha zajímavými prvky. Jistě potěší laminátové podlahy, moderní obklady, foliové dveře a další vymoženosti. Trio residence nabízí kromě úžasných bytů i nádherné okolí. K dispozici vám bude dokonce i dětské hřiště a privátní park!
 
uvaly
 
Pod Úvalskou cestou – moderní domky za příjemné ceny
Pokud toužíte po bydlení v rodinném domku a chcete si užít klid a kouzlo vesnice, měl by vás zajímat developerský projekt Pod Úvalskou cestou. Tento projekt totiž nabízí 21 moderních řadových domků v krásné obci Škvorec, která leží nedaleko Prahy. Domky nabízejí nadstandardní bydlení – mají například řízené větrání, originální fasádu, prostorné terasy a za příplatek je možné mít i zděnou garáž. Ke každému domku patří i rozlehlá zahrada. Dispozice domků jsou 3+kk nebo 4+kk.
 
domy
 
Domy Šterboholy – luxus na Praze 10
Třetí šancí na super bydlení v Praze jsou Domy Šterboholy. Jedná se o 22 nových domků, které se nacházejí v atraktivní lokalitě Praha 10 Štěrboholy. Výjimečné jsou nadstandardní výbavou. Mají moderně řešené prostory, disponují tepelně izolačními okny, jsou dokonce vybaveny úsporným elektrokotlem. Rezidenti budou dokonce mít k dispozici dvě garážová stání. Samozřejmostí je nadstandardní vybavení interiéru a záruka 3 roky! 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *