Skvělá nabídka programů od Ekonomických staveb

Společnost Ekonomické stavby nabízí širokou škálu programů a služeb, ze kterých si může vybrat opravdu každý. Díky tomu je o klienta postaráno od samého začátku stavebního projektu, tedy od projektování domu, vyřízení stavebního povolení, zajištění financování až po samotnou realizaci domu a jeho kolaudaci. Jenže ani zde služby Ekonomických staveb nekončí. Novinkou pro rok 2012 je zavedení tzv. pravidelných každoročních servisních prohlídek.

Jednou z nejdůležitějších fází stavebního projektu je jistě samotná stavba. Výběr vhodného programu vám dokáže ušetřit nejen peníze, ale i případné starosti s probíhající stavbou či již postaveným domem. Při stavbě domu svépomocí se řada klientů potýká s mnoha stavebními problémy, což může mít za následek nejen nutné dodatečné úpravy, ale i zbytečně vynaložené finance. Tím, že si vyberete kvalitní stavební firmu, která pro vás postaví rodinný dům na klíč, a tím, že si zvolíte program, který bude nejvíce vyhovovat vaší situaci, se můžete těmto případným problémům vyhnout. Zvolte odborníky ve stavebnictví, zvolte Ekonomické stavby s.r.o.

Stavební programy

Ekonomické stavby nabízejí tři druhy stavebních programů. Mezi ně patří Program Nízkoenergetický dům, Program Zlaté ručičky a Program Rostoucí dům.

Program Nízkoenergetický dům

Nízkoenergetický dům je programem pro ty, kteří chtějí, aby se jim investice do projektu vracela díky úspornému provozu domu. Bydlet nízkoenergeticky je v současnosti skutečně obrovským trendem, navíc nejde jen o módní záležitost. Dům vystavěný v nízkoenergetickém standardu totiž výrazně snižuje náklady na provoz domu. Celková spotřeba tepla za rok u něj totiž nepřekročí 50 kWh/m2. Toho je možné dosáhnout zejména díky dokonalejším technologiím a vysokou kvalitou materiálu. Nízkoenergetický trend navíc velmi podporuje i Evropská unie. Ta nedávno schválila směrnici, podle které by se do deseti let měly stavět pouze úsporné domy. Je proto vhodné připravovat se na toto opatření již v současnosti. Ideálně u stavební společnosti, která má s tímto typem stavby dlouholetou zkušenost.

Program Zlaté ručičky

Dalším zajímavým programem Ekonomických staveb je Program Zlaté ručičky. Každý klient, který bude do tohoto programu zařazen, dostane veškerý servis, který je s výstavbou domu spojen. To znamená vyřízení všech potřebných dokumentů, financování stavby, stavební dozor a podobně. Jediné v čem se program oproti ostatním liší, je objem prováděných prací. Stavební firma se postará o veškeré práce, které vyžadují odborné znalosti a praxi, a které jsou na výstavbě domu nejsložitější. Klient pak může využít svoji šikovnost při dokončovacích pracích. Mezi ně patří například pokládka podlah, výstavba schodiště nebo vymalování či obkládání stěn. Díky tomu, že jsou dokončovací práce provedeny samotným majitelem, a že může klient využít velkoobchodních cen nakupovaného materiálu, klesá cena domu v průměru o 18 %.

Program Rostoucí dům

Řada mladých lidí touží už na počátku společného soužití po vlastním rodinném domě. Často přitom řeší dilema týkající se jeho velikosti. Pořídit si raději menší a levnější dům a s dětmi se poté stěhovat do domu většího? Nebo si rovnou pořídit dům větší, ale zároveň finančně náročnější? Jako ideální kompromis mezi oběmi těmito variantami se jeví projekt Rostoucí dům od společnosti Ekonomické stavby. Pojem Rostoucí dům je poměrně výstižný, protože se skutečně jedná o dům, který můžete v budoucnu bez problémů rozšířit, aniž byste přitom museli přerušit bydlení ve stávající části domu. Dům tedy poroste tak, jak porostou prostorové nároky vaší rodiny. Na počátku si proto můžete pořídit dům menší, s nižšími pořizovacími náklady, a ve chvíli, kdy se rodina rozroste, přistavíte k domu další část.

Rostoucí dům

Kde najít více informací

Více informací o programech, které Ekonomických stavby nabízejí, naleznete na jejich webových stránkách.

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 


Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *