Zima nemusí být pro tentokrát drahá, ale mnohem levnější

V zimní sezóně je vám chladno a naopak v létě se v místnostech pod střechou vytvoří doslova nedýchatelné klimatické podmínky. Při tom vám ke změně těchto podmínek stačí tak málo – objednejte si služby společnosti IP polná a využijte výhod foukané minerální izolace na vlastní kůži. Někdo by mohl navrhnout, že jedna z cest vede přes hledání levnějšího topného materiálu, ale ten má na druhou stranu nižší výhřevnost? Raději se vydejte po cestě volby moderní technologie, která k nám přišla ze skandinávských zemí.

 

Foukaná minerální izolace je hotova za 3 hodiny

Ano, i tak zdánlivě obyčejný krok dokáže ušetřit až třetinu nákladů za vytápění a celkově tak navýšit pobytový komfort v jakémkoliv ročním období v místnostech pod střechou. Realizace stavební operace nezabere více jak tři hodiny a hned od následujících dní je pro vás každý den finančně ekonomičtější. Skandinávská technologie Izolace stropu Magmarelax nabízí nejrychlejší cestu k přesně stanovené ceně bez víceprací s obstojnou 15 letou zárukou na deklarovanou funkčnost poskytované služby.

 

Foukaná minerální izolace a její výhody

Zateplení stropu má své obrovské výhody pro svou velkou plochu, jelikož v něm nenaleznete žádná okna ani další stavební otvory. Izolace má mnohem větší účinek než tradiční zateplení domu nebo snad výměna oken a venkovních dveří. Plně funkční skandinávský systém Magmarelax je navíc časově a finančně nenáročný. Není zde třeba žádných stavebních úprav ani složité montáže a ne celou operaci si vystačí jeden zkušený pracovník.

 

Porovnání ostatních izolací na trhu

Podívejme se na krátké porovnání vložené investice do různých tipů zateplení. U systému Magmarelax se návratnost investice odhaduje na 4 až 5 let.  To je o několik desítek procent méně, než je tomu u zateplení fasády, kde je třeba mohutného stavebního zásahu a návratnost je stanovena na 30 a více let.

 

Máte zájem, objednejte si služby u IP Polná?

Máte zájem o snížení nákladů za vytápění vašeho rodinného domu? Stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a během několika málo okamžiků se vám ozve specializovaný technik, který zcela bezplatně navštíví váš dům a posoudí nejvhodnější řešení izolace stropu. To je základní předpoklad a podmínka odstartování realizace – osobní kontakt, kde se dozvíte i celkovou cenu realizace.

Pro více informací navštivte internetové stránky poskytovatele na webové adrese http://www.magmarelax.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *